Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Krotoszyn

Materace, poduszki, kołdry, pościel Krotoszyn - Wielkopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Krotoszyn

Sypialnia dla wielu z nas stanowi swego rodzaju oazę spokoju, a także jest miejscem do relaksu, gdzie wszelkie problemy czy zmartwienia nie mają wstępu. Właśnie dlatego warto już dziś zadbać o wygodne i komfortowe łóżko, na które składają się przede wszystkim materace Krotoszyn. Dlaczego? Przede wszystkim z uwagi na fakt, iż są one w stanie zagwarantować prawidłowe wsparcie sylwetki oraz optymalną stabilizację kręgosłupa. W ten sposób organizm może się odpowiednio zregenerować. Dodatkowo przekłada się to na zdrowy i spokojny wypoczynek, po którym rano budzimy się pełni energii i z dobrym nastawieniem. Jednak, aby materace Krotoszyn mogły spełniać swoją rolę, to warto w pierwszej kolejności zadbać o ich odpowiedni wybór. Obejmuje to uwzględnienie osobistych czynników, takich jak waga, wiek czy stan zdrowia, a także indywidualnych preferencji. Warto już dziś wiedzieć, jakie oferuje materace Krotoszyn, gdyż w ten sposób jesteśmy w stanie w pozytywny sposób wpłynąć na jakość i efektywność naszego wypoczynku. Co więcej, możemy zadbać o swoje plecy i wyeliminować ryzyko powstania wad postawy!

Materace piankowe Krotoszyn

Komfortowy sen to coś, o co sami musimy zadbać poprzez wybór odpowiedniego podłoża do spania. Modele, takie jak materace piankowe Krotoszyn stanowią podstawowe wyposażenie każdej sypialni, jednak dlaczego warto zwrócić uwagę na tę konkretną grupę produktów? Przede wszystkim wyróżniają się one innowacyjnym wnętrzem, które w całości składa się z pianki. Dzięki niej, materace piankowe Krotoszyn nie tylko wyróżniają się wyjątkowymi właściwościami, ale także przyjemnie otulają w czasie wypoczynku.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Krotoszyn

Materace sprężynowe Krotoszyn stanowią nowoczesną wersję znanych nam jeszcze kilkanaście lat temu sprężyn. Dlaczego? W większości modeli zastosowano trwałe sprężyny kieszeniowe, czyli takie, które zostały umieszczone w osobnych kieszonkach materiałowych. W ten sposób są one w stanie pracować w sposób samodzielny i niezależny, przez co eliminują efekt fali podłoża (redukują drgania), a także zapewniają wysoką elastyczność punktową. Z uwagi na to, materace sprężynowe Krotoszyn są zalecane nie tylko parom, ale każdemu, kto preferuje sprężyste podłoże!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Krotoszyn

Materace ortopedyczne Krotoszyn zaliczane są do specjalistycznych produktów z uwagi na ich status wyrobu medycznego. Oznacza to, że są one w stanie w sposób indywidualny dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, gwarantując najlepsze wsparcie kręgosłupa. Co więcej, tego typu modele eliminują dolegliwości bólowe wynikające ze schorzeń kręgosłupa oraz minimalizują ryzyko ich pogłębiania się. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace ortopedyczne Krotoszyn i znaleźć model dla siebie!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Krotoszyn

Każdy z nas średnio przeznacza na wypoczynek ⅓ swojego życia. Z uwagi na to, warto czas ten spędzić w jak najlepszych warunkach. Zagwarantować je mogą nie tylko materace do spania, ale również poduszki Krotoszyn. Są to produkty, które dopasowują się do anatomicznego kształtu głowy, przez co odpowiadają za prawidłowe wsparcie kręgosłupa, barków oraz głowy. Jak się okazuje, przekłada się to w pozytywny sposób na jakość i efektywność naszego wypoczynku. Warto jednak pamiętać, aby podczas wyboru poduszki do spania Krotoszyn uwzględnić osobiste potrzeby, preferencje oraz parametry danego modelu, czyli wysokość, twardość czy rodzaj wypełnienia.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Krotoszyn lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Wielkopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: