Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wągrowiec

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wągrowiec - Wielkopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wągrowiec

W dzisiejszych czasach coraz większe znaczenie ma zdrowy oraz komfortowy wypoczynek. Można o niego dbać na wiele sposobów, w tym poprzez wyposażenie swojego łóżka w innowacyjne materace Wągrowiec. Czym one się wyróżniają? Dostępne na współczesnym rynku modele różnią się między sobą rodzajem wypełnienia, które podzielić można na piankowe oraz sprężynowe. Każdy z nich jest w stanie zaoferować nam inne cechy oraz właściwości. Tak duża różnorodność sprawia, że jesteśmy w stanie idealnie dopasować wybrany model do osobistych preferencji oraz czynników, dzięki czemu w pozytywny sposób wpływają na jakość wypoczynku. Co więcej, materace Wągrowiec są w stanie prawidłowo wspierać oraz stabilizować nasz kręgosłup. Chcąc stworzyć komfortowe warunki do spania w łóżku, warto postawić na wysokiej jakości elementy wyposażenia, do których zaliczają się między innymi ergonomiczne poduszki czy antyalergiczne kołdry. Jednak podstawowym czynnikiem są materace Wągrowiec, o których nie możemy zapomnieć.

Materace piankowe Wągrowiec

Decydując się na najlepsze podłoże do spania, warto rozważyć materace piankowe Wągrowiec. Zaliczane są one do jednych z najbardziej uniwersalnych modeli, gdyż świetnie sprawdzą się zarówno w sypialni dzieci, jak i osób starszych. Jest to możliwe z uwagi na ich innowacyjne oraz niezwykle zróżnicowane cechy, dzięki którym są w stanie idealnie dopasować się potrzeb każdego z nas. Wynika to z zastosowania wewnątrz pianki, która w zależności od rodzaju, wyróżnia się innymi właściwościami. Co więcej, wszystkie materace piankowe Wągrowiec są w stanie zagwarantować nam unikalny komfort oraz miękkość.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Wągrowiec

Unikalne warunki do snu są w stanie zapewnić nam materace sprężynowe Wągrowiec. Fakt ten wynika z zastosowanych wewnątrz sprężyn kieszeniowych, które poprzez swoją budowę są w stanie zagwarantować użytkownikowi między innymi wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań. Co więcej, świetnie sprawdzą się w sypialni osób preferujących sprężyste podłoże oraz par. Materace sprężynowe Wągrowiec zostały dodatkowo wyposażone w powiecie, który z łatwością można ściągnąć i wyprać, dzięki czemu możemy wyspać się w higienicznych warunkach.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Wągrowiec

Chcesz zadbać o swój kręgosłup, jednak nie wiesz, w jaki sposób? Postaw na materace ortopedyczne Wągrowiec, które w pozytywny sposób wpłyną nie tylko na jakość snu, ale także odczuwalny komfort i odpowiednie wsparcie pleców. Jest to możliwe z uwagi na unikalne wypełnienie oraz budowę, dzięki której dopasowują się do anatomicznych kształtów ciała. W ten sposób materace ortopedyczne Wągrowiec znacząco redukują dolegliwości bólowe wynikające ze schorzeń kręgosłupa, a także gwarantują antyalergiczne warunki.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Wągrowiec

Poduszki do spania Wągrowiec są unikalnymi produktami na współczesnym rynku. Wszystko z uwagi na fakt, iż ich budowa oraz właściwości umożliwiają prawidłowe wsparcie głowy, barków oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym. Jest to możliwe tylko, jeśli zdecydujemy się na odpowiedni dla nas model. Oznacza to, że podczas wyboru pod uwagę musimy wziąć kilka czynników, w tym osobiste preferencje oraz potrzeby użytkownika. Nie zapominajmy również o parametrach, takich jak wysokość, twardość czy rodzaj wypełnienia, które dotyczą wszystkich modeli. Z uwagi na to nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie poduszki Wągrowiec dostępne są w sklepach!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Wągrowiec lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Wielkopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: