Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Rogoźno

Materace, poduszki, kołdry, pościel Rogoźno - Wielkopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Rogoźno

“Wszystko, co dobre kiedyś się kończy” - to popularne powiedzenie może się odnosić również do podłoży do snu. Jak bowiem wiadomo, wszystko ma swoją określoną żywotność. Eksperci twierdzą, że idealnym czasem na wymianę jest siedem lat po zakupie, jednak niekiedy czas ten może być dłuższy. Pierwszym objawem wysłużonego podłoża jest poranny dyskomfort (ogólne zmęczenie, ból pleców). Nie należy ignorować również przesłanek stricte wizualnych, na przykład odkształceń na powierzchni wyrobu, czy też widocznych dziur i zabrudzeń. Jeśli po tym krótkim opisie stwierdzasz, że to już czas na nowe podłoże, odwiedź sklep materace Rogoźno. Materace Rogoźno to produkty, które charakteryzują się odpornością na odkształcenia, trwałością i podwyższonym komfortem snu. Nic więc dziwnego, że zyskały tak oddane i ogromne grono zadowolonych użytkowników. Podstawą zdrowego snu jest nie tylko odpowiednio dobrane podłoże, ale również przyjemna w dotyku pościel, kołdra optymalnej grubości i poduszka dobrze podtrzymująca głowę i kark. Wymienione akcesoria sypialniane możesz jednak kupić w tym samym miejscu, co podłoże - są one dostępne w sklepie materace Rogoźno.

Materace piankowe Rogoźno

Materace piankowe Rogoźno potrafią skraść serce dosłownie każdemu! Wynika to z faktu, iż są w stanie spełnić potrzeby wszystkich użytkowników, niezależnie od ich wagi, wzrostu i indywidualnych preferencji. Taka wszechstronność została uzyskana dzięki zróżnicowanej gęstości poszczególnych komponentów, która jest ściśle związana z finalną twardością wyrobu. To jednak nie koniec zalet - materace piankowe Rogoźno potrafią z powodzeniem podeprzeć kręgosłup, są antyalergiczne, a ponadto charakteryzują się przystępną ceną.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Rogoźno

Podłoża sprężynowe znajdują się na liście bestsellerów już od dobrych kilku lat. Jak się jednak okazuje, w tym czasie zdążyły nieco zmienić swoją budowę. Materace sprężynowe Rogoźno to przykład nowoczesnych produktów o całej masie pozytywnych właściwości. Wyroby zbudowane na bazie sprężyn są bardzo elastyczne punktowo, odporne na odkształcenia, a ponadto pozytywnie wpływają na zdrowie. Są doskonałym wyborem dla osób wymagających, którym zależy na tym, by poczynić inwestycję na lata. Jeśli więc poszukujesz właśnie takiego produktu - wybierz materace sprężynowe Rogoźno.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Rogoźno

Jak wiadomo, każdy marzy o tym, by odpoczynek był zdrowy. Niestety nie zawsze tak jest. Co zatem zrobić, by taki się stał? Przede wszystkim zadbaj o warunki panujące w Twojej sypialni. W poszukiwaniu podłoża do snu, wybierz materace ortopedyczne Rogoźno. Tego typu produkty sprzyjają szybkiej regeneracji mięśni i stawów, stabilizują kręgosłup i zapewniają niesamowity komfort użytkowania. Materace ortopedyczne Rogoźno to propozycje nie tylko nie tylko dla osób obłożnie chorych, ale również dla wszystkich tych, którzy oczekują od podłoża do snu czegoś więcej niż tylko wygody.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Rogoźno

Szukasz idealnej poduszki z wsadem specjalistycznym? Dobrze trafiłeś! W sklepie poduszki do spania Rogoźno znajdziesz ich naprawdę wiele! Większość propozycji jest wykonana z pianki termoelastycznej, czyli takiej, która przybiera odpowiedni kształt pod wpływem temperatury. Nie trzeba jednak obawiać się o ich trwałość - poduszki Rogoźno są produktami bardzo odpornymi na odkształcenia, dlatego o poranku wracają do swojej poprzedniej formy. Ponadto, są antyalergiczne, dlatego są bezpieczne dla wszystkich.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Rogoźno lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Wielkopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: