Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Leszno

Materace, poduszki, kołdry, pościel Leszno - Wielkopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Leszno

Eksperci twierdzą, że podłoże do snu powinno się wymieniać średnio co 7 lat lub w momencie, gdy stare ulegnie zniszczeniu. Warto mieć jednak na uwadze, że jedynym sposobem na to, by obiektywnie ocenić, czy powinno się zakupić nowy materac jest baczna obserwacja obecnego. Podobnie wygląda kwestia akcesoriów sypialnianych oraz ich trwałości. Należy więc co jakiś czas sprawdzać, czy na powierzchni materaca lub poduszki nie tworzą się odkształcenia oraz czy kołdra lub pościel nie posiadają niespieralnych plam. Jeśli taka sytuacja ma miejsce, należy zastanowić się nad wymianą wyeksploatowanych elementów. W tym celu warto odwiedzić sklep materace Leszno, który posiada imponujący asortyment. Materace Leszno to starannie wyselekcjonowane produkty, spośród których niewątpliwie wybierzesz ten, który odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom i preferencjom. Asortyment jest na tyle szeroki, że możesz przetestować różne twardości i rozmiary. Ponadto, nie musisz martwić się jakością produktów - wszystkie z nich są bowiem warte uwagi. W sklepie materace Leszno znajdziesz również ergonomiczne akcesoria sypialniane, które są gwarancją komfortu i wygody.

Materace piankowe Leszno

Materace piankowe Leszno już od dłuższego czasu zwracają szczególną uwagę osób zainteresowanych zakupem nowego podłoża do snu. Nie ma co się dziwić - są niesamowicie uniwersalnymi i funkcjonalnymi modelami stworzonymi z pianek, czyli najszybciej rozwijających się surowców. Materace piankowe Leszno są dostępne w wersjach termoelastycznych, wysokoelastycznych, lateksowych i poliuretanowych - dzięki tak szerokiej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie. Ich niezaprzeczalnym atutem jest również fakt, iż jako jedyne mogą być stosowane na stelażach z regulacją.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Leszno

A czy materace sprężynowe Leszno są godne uwagi? Oczywiście, że tak! Ich niezaprzeczalnym atutem jest rzecz jasna elastyczność punktowa, czyli cecha szczególnie pożądana przez pary o dużej różnicy wagowej, a także osoby, które cierpią z powodu nawracających dolegliwości bólowych kręgosłupa. Materace sprężynowe Leszno to produkty uwielbiane przez wszystkich, nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wynika to z faktu, iż są dostępne w wielu rodzajach i twardościach, dzięki czemu sprawdzają się w niemal każdej sypialni.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Leszno

Ból kręgosłupa i różnego rodzaju schorzenia z nim związane to domena XXI wieku. Dlaczego tak jest? Ponieważ coraz więcej osób spędza nawet kilkanaście godzin dziennie przed ekranem komputera, przyjmując nieprawidłową pozycję ciała. Z drugiej jednak strony, na ból narzekają również Ci, którzy pracują fizycznie. Materace ortopedyczne Leszno powstały z myślą o jednej, jak i o drugiej grupie osób. Zaprojektowano je tak, by ciało osoby śpiącej maksymalnie regenerowało się podczas snu, dlatego podłoża te niewątpliwie poprawią stan zdrowia użytkownika. Prozdrowotne właściwości i wręcz nieprawdopodobna wygoda - właśnie tymi słowami można opisać materace ortopedyczne Leszno.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Leszno

Chyba każdy miał w swoim domu źle dobrane, przypadkowe akcesorium sypialniane, które negatywnie wpływało na komfort snu. Niektórzy wciąż mają takie produkty w swojej sypialni. Należy temu czym prędzej zapobiec - kupując poduszki Leszno możesz mieć pewność, że zniknie wiele problemów związanych ze snem wątpliwej jakości. Wyroby te zostały wykonane z pianek, czyli surowców najwyższej jakości. Podczas produkcji wykorzystano również innowacyjne technologie, dzięki którym poduszki do spania Leszno są odporne na odkształcenia, trwałe i niesamowicie komfortowe.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Leszno lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Wielkopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: