Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Jarocin

Materace, poduszki, kołdry, pościel Jarocin - Wielkopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Jarocin

Po ciężkim dniu nasze ciało potrzebuje zdrowego snu. W końcu to on odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie oraz wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną. Z uwagi na to, wybieramy wysokiej jakości materace Jarocin, które są w stanie zagwarantować nam komfortowy wypoczynek. W jaki sposób? W dużej mierze wpływa na to rodzaj zastosowanego wypełnienia, budowa oraz właściwości wybranych modeli. To właśnie dzięki nim są w stanie dopasować się do anatomicznej budowy naszego ciała, gwarantując najlepsze wsparcie sylwetki oraz kręgosłupa. Jednak, aby materace Jarocin mogły w prawidłowy sposób wpływać na jakość naszego snu, warto wybrać je, uwzględniają indywidualne czynniki, takie jak waga, wiek czy stan zdrowia, a także nie zapomnieć o osobistych potrzebach oraz preferencjach odnośnie odczuwalnego komfortu. Stworzenie wyjątkowego łóżka jest możliwe, poprzez wyposażenie go nie tylko w materace Jarocin, ale również wysokiej jakości poduszki, które odpowiadają za prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym i głowy. Warto również rozważyć antyalergiczne kołdry o odpowiednich wymiarach i gramaturze.

Materace piankowe Jarocin

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że materace piankowe Jarocin są idealne dla każdego! Wszystko za sprawą unikalnego wypełnienia, które w całości opiera się na innowacyjnej piance. Można ją podzielić na kilka rodzajów, w tym pianki lateksowe, termoelastyczne czy wysokoelastyczne. Każda z nich posiada charakterystyczne dla siebie cechy, przez co producenci chętnie łączą je ze sobą, tworząc modele, które są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Z uwagi na to nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie oferuje materace piankowe Jarocin!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Jarocin

Coraz chętniej decydujemy się na wyposażenie swojego łóżka w materace sprężynowe Jarocin. Wynika to z faktu, iż tylko one charakteryzują się tak wyjątkową sprężystością, redukcją drgań oraz wysoką elastycznością punktową. Cechy te wynikają z zastosowanych wewnątrz większości modeli sprężyn kieszeniowych, które są od siebie oddzielone materiałowymi kieszonkami. Co więcej, materace sprężynowe Jarocin zostały wyposażone w pokrowiec z możliwością zdjęcia i wyprania, co w znaczący sposób wpływa na łatwe utrzymanie ich w czystości.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Jarocin

W dzisiejszych czasach coraz częściej diagnozuje się schorzenia oraz choroby kręgosłupa. Z uwagi na to, staramy się dbać o niego nie tylko w ciągu dnia, ale także i nocy poprzez zapewnienie sobie komfortowego podłoża do spania, którym mogą być materace ortopedyczne Jarocin. Wyróżniają się one na tle innych statusem wyrobu medycznego oraz właściwościami prozdrowotnymi. Są one w stanie idealnie dopasować się do anatomicznej budowy ciała, gwarantując najlepsze wsparcie kręgosłupa oraz utrzymanie go w fizjologicznej pozycji przez całą noc. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace ortopedyczne Jarocin!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Jarocin

Kręgosłup stanowi wsparcie dla całego ciała, z uwagi na co niezwykle ważne jest to, aby zachować go w dobrej kondycji. Pomóc w tym mogą nie tylko materace do spania, ale również poduszki Jarocin. Są to produkty, które idealnie dopasowują się do anatomicznego kształtu naszej głowy, gwarantując wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym. Co więcej, wpływają na zachowanie prawidłowej pozycji do spania oraz umożliwiają właściwą regenerację mięśni. Jednak, aby móc cieszyć się pozytywnym wpływem poduszki do spania Jarocin na jakość naszego wypoczynku, najpierw należy je odpowiednio dopasować do potrzeb użytkownika.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Jarocin lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Wielkopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: