Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Murowana Goślina

Materace, poduszki, kołdry, pościel Murowana Goślina - Wielkopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Murowana Goślina

Marzysz o tym, aby na podłożu do snu czuć się jak na miękkiej, dopasowanej wprost do Twoich preferencji chmurce? To możliwe. Szeroki asortyment sklepu materace Murowana Goślina daje zainteresowanym zakupem szalenie dużo możliwości, dlatego każdy, nawet najbardziej wymagający miłośnik snu znajdzie coś dla siebie. Materace Murowana Goślina to starannie wyselekcjonowane produkty pochodzące z fabryk najlepszych producentów. Są dostępne w wielu różnych rozmiarach i twardościach, dlatego są odpowiednie dla osób o różnej wadze. Ponadto, asortyment obejmuje podłoża piankowe, sprężynowe i hybrydowe. To od Ciebie zależy, jakie właściwości konkretnych modeli zadecydują o tym, że zapragniesz mieć konkretny materac w swojej sypialni. Jak jednak wiadomo, na łóżko nie składa się jedynie podłoże do snu. Równie istotny jest wysokiej jakości stelaż, który zadba o odpowiednią cyrkulację powietrza, kołdra dopasowana do aktualnie panującej pory roku, pościel z naturalnych materiałów, a także ergonomiczna poduszka o wielu właściwościach prozdrowotnych. Te szalenie istotne, acz często niedoceniane elementy również znajdują się w ofercie sklepu materace Murowana Goślina.

Materace piankowe Murowana Goślina

Pianki są surowcami tak różnorodnymi, że niekiedy aż trudno w to uwierzyć. Właśnie dzięki temu są tak chętnie wybierane - są bowiem w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Materace piankowe Murowana Goślina to starannie wyselekcjonowane produkty stworzone właśnie na bazie takich komponentów. Niektóre z nich mają właściwości chłodzące, inne są termoelastyczne. Na tym jednak nie kończy się ich wyjątkowość - materace piankowe Murowana Goślina są objęte wieloletnią gwarancją, a ponadto posiadają właściwości antyalergiczne. Są więc w pełni bezpieczne również dla osób, które są wrażliwe na obecność kurzu i roztoczy.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Murowana Goślina

Każdemu zależy przede wszystkim na trwałości podłoża do snu. Wybieranie odpowiedniego modelu dopasowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika jest bowiem czaso- i pracochłonne, dlatego im dłuższa przerwa od tego typu działań, tym lepiej. Materace sprężynowe Murowana Goślina to produkty, które z pewnością potowarzyszą Ci latami. Dzięki sprężynom kieszeniowym lub multipocket uginają się jedynie w miejscu nacisku, a nie na całej swojej powierzchni. Jest to nie tylko niesamowicie wygodne rozwiązanie, ale również szalenie funkcjonalne. Materace sprężynowe Murowana Goślina to idealny wybór dla seniorów, sportowców oraz dla par o dużej różnicy wagowej.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Murowana Goślina

Jeśli jesteś osobą, która od podłoża do snu oczekuje czegoś więcej niż jedynie wygody - zapoznaj się z tym, jakie oferuje materace ortopedyczne Murowana Goślina. Podłoża dostępne w ofercie charakteryzują się niezwykłą budową, która przyczynia się do szybszej regeneracji mięśni i ułatwia przyjmowanie prawidłowej, zdrowej pozycji snu. Doskonale sprawdzają się w procesie profilaktyki wad postawy oraz jako uzupełnienie leczenia. Materace ortopedyczne Murowana Goślina przed wejściem na rynek przeszły liczne testy i badania, dzięki czemu można mieć pewność, że są w pełni bezpieczne dla wymagających użytkowników.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Murowana Goślina

Zadaniem akcesoriów sypialnianych jest odciążenie górnego odcinka kręgosłupa. Wybierając poduszki Murowana Goślina zapomnisz o nawracających dolegliwościach bólowych i złym samopoczuciu związanym z nieefektywnym nocnym wypoczynkiem. Są to bowiem produkty, które doskonale podpierają szyję i głowę użytkownika, a więc dbają o to, by pozycja snu przez całą noc była bezpieczna dla zdrowia. Poduszki do spania Murowana Goślina są ponadto łatwe w czyszczeniu. Wynika to z faktu, iż są wyposażone w zdejmowane pokrowce, które chronią przed przenikaniem zanieczyszczeń. W dodatku są w pełni przystosowane do prania w pralce, dlatego można dzięki nim stworzyć higieniczne środowisko snu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Murowana Goślina lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Wielkopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: