Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kalisz

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kalisz - Wielkopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kalisz

Zadbaj razem z nami o zdrowy i komfortowy sen. Materace Kalisz dostarczą Ci wszystkiego, czego potrzebujesz. Przekonaj się, co znajdziesz w sklepach. Zacznijmy od tego, że zakupy możesz wykonać zarówno online, jak i stacjonarnie. Pierwsza wspomniana opcja nie wymaga od Ciebie nawet wychodzenia z domu. Spokojne, z wygodnego fotela możesz spokojnie porównać wszystko, co oferują materace Kalisz i znaleźć idealną opcję dla siebie. Oczywiście, profesjonalna kadra czeka też w sklepie, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję. Materace Kalisz dają Ci szansę wybierać spośród wielu, nowoczesnych produktów. Będą to między innymi modele typu multipocket z wieloma, malutkimi sprężynami umieszczonymi w osobnych kieszeniach, lecz też z nowoczesnymi piankami. Naszym zdaniem warto też zwrócić uwagę na wyroby hybrydowe, gdzie znajdziemy różnego rodzaju, najwyższej jakości materiały. Co istotne, materace Kalisz to też szansa, aby zaopatrzyć się w porządne poduszki w ergonomicznych kształtach. Niestety niewielu zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę ona pełni, dlatego nie ma co się tutaj zastanawiać!

Materace piankowe Kalisz

Materace piankowe Kalisz - co kryje się pod tą kategorią? Jest to naprawdę szeroka gama produktów. Możemy zaopatrzyć się między innymi w modele w sam raz dla najmłodszych, które są bezpieczne już od pierwszych dni życia. Warto też zwrócić uwagę na te młodzieżowe, wyposażone w dwie warstwy pianek o różnych grubościach, co daje nam możliwość zmiany twardości. Oczywiście materace piankowe Kalisz to też najlepsze wyroby dla dorosłych: jesteśmy przekonani, że każdy z nas znajdzie idealną opcję dla siebie!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Kalisz

Dlaczego wybierając materac koniecznie warto jest zwrócić uwagę na materace sprężynowe Kalisz? Są to między innymi modele kieszeniowe. Czym się one odznaczają na tle pozostałych? Każdą sprężynę umieszczono tutaj w osobnej kieszeni. Sprawia to, że powierzchnia reaguje bardzo indywidualnie na wywierany nacisk. Ciało jest dzięki temu jest świetnie podpierane i szybko się regeneruje. Co ważne, całość jest bardzo trwała i będzie nas cieszyć przez długi czas. Materace sprężynowe Kalisz to świetna opcja dla szerokiego grona odbiorców!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Kalisz

Najwyższej jakości produkty? Są to między innymi materace ortopedyczne Kalisz. Co znajdziemy w ich wnętrzu? Będą to między innymi sprężyny typu multipocket, które umieszcza się w specjalnych kieszeniach, przez co całość indywidualnie reaguje na nacisk. Nie można też zapomnieć o nowoczesnych piankach, jak na przykład pianka termoelastyczna, która dostosowuje się do temperatury ciała i przyjemnie je otula. Materace ortopedyczne Kalisz idealnie nadadzą się nie tylko dla osób, które muszą mierzyć się z problemami zdrowotnymi, lecz dla każdego kto chce o siebie zadbać.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Kalisz

Dlaczego właśnie poduszki do spania Kalisz? Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę, a to przede wszystkim, dzięki temu, że możemy cieszyć się prawidłowym podparciem przez całą noc. Gwarantują nam to starannie opracowane surowce, z których poduszki Kalisz zostały wyprodukowane. Dlatego, bez wątpienia, będziemy mogli spokojnie przespać całą noc i rano wstać w pełni sił. Pamiętajmy, że nocna regeneracja jest bardzo istotna - bez tego nie jesteśmy w stanie prawidłowo funkcjonować, dlatego koniecznie powinniśmy zadbać o to, jakie warunki panują w naszym łóżku.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Kalisz lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Wielkopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: