Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Grodzisk Wielkopolski

Materace, poduszki, kołdry, pościel Grodzisk Wielkopolski - Wielkopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Grodzisk Wielkopolski

Zdrowy sen to taki, po którym budzimy się pełni sił oraz z dobrym samopoczucie. Aby móc się nim cieszyć każdego ranka, warto zainwestować w odpowiednie podłoże do spania, czyli materace Grodzisk Wielkopolski. Jednak jak wpływają na jakość i efektywność naszego wypoczynku? Jak się okazuje, są to produkty, które zostały stworzone specjalnie w celu zapewnienia nam jak najlepszego wypoczynku. Jest to możliwe z uwagi na ich właściwości oraz wyjątkową budowę, dzięki której są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów naszego kręgosłupa. W ten sposób zostanie on zachowany w fizjologicznej pozycji przez całą noc, co minimalizuje ryzyko pogłębiania się lub kształtowania schorzeń i wad. Co więcej, materace Grodzisk Wielkopolski są w stanie zaoferować nam antyalergiczne i higieniczne warunki snu, a wszystko poprzez zastosowanie pokrowca z możliwością zdjęcia. Chcąc stworzyć w swojej sypialni komfortowe warunki do spania, najlepiej wyposażyć łóżko w wysokiej jakości materace Grodzisk Wielkopolski. Pomóc może również zainwestowanie w poduszki do spania lub kołdry antyalergiczne.

Materace piankowe Grodzisk Wielkopolski

Decydując się na materace piankowe Grodzisk Wielkopolski, stawiamy na wyjątkowe podłoże do spania. Dlaczego? Wszystko z uwagi na zastosowaną wewnątrz piankę, która dzieli się na kilka rodzajów, w tym piankę lateksową, termoelastyczną i wysokoelastyczną. Każda z nich wyróżnia się innymi właściwościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować model do osobistych preferencji oraz potrzeb. Dodatkowo, materace piankowe Grodzisk Wielkopolski gwarantują każdemu z nas wyjątkową miękkość i przyjemne wrażenie otulenia.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Grodzisk Wielkopolski

Zastanawiasz się, jakie podłoże będzie najbardziej sprężyste? Postaw na materace sprężynowe Grodzisk Wielkopolski! Są to często wybierane rozwiązania, które wynikają z zastosowania wewnątrz wypełnienia, którym zazwyczaj jest sprężyna kieszeniowa. Jest to nowoczesna wersja znanych nam od kilkunastu lat sprężyn, a różnica wynika z faktu, iż zostały one osadzone w osobnych kieszonkach materiałowych. Dzięki temu są w stanie zapewnić każdemu użytkownikowi wysoki komfort wypoczynku. Co więcej, materace sprężynowe Grodzisk Wielkopolski wyróżniają się również wysoką elastycznością punktową oraz redukcją drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Grodzisk Wielkopolski

Ciągłe uczucie zmęczenia i ból kręgosłupa często wynika z nieodpowiednio dopasowanego do potrzeb użytkownika podłoża do spania. Właśnie dlatego warto już dziś rozważyć materace ortopedyczne Grodzisk Wielkopolski, które są idealnym rozwiązaniem dla każdego! Ich unikalna budowa oraz właściwości prozdrowotne umożliwiają jak najlepsze wsparcie pleców, dzięki czemu każdy z nas może spokojnie się wyspać. Co więcej, materace ortopedyczne Grodzisk Wielkopolski to produkty, z których korzystać mogą osoby zmagające się ze schorzeniami kręgosłupa!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Grodzisk Wielkopolski

Poduszki do spania Grodzisk Wielkopolski Wbrew pozorom, nie tylko materac przyczynia się do zwiększenia jakości i efektywności snu. Dużą rolę odgrywają poduszki do spania Grodzisk Wielkopolski, które gwarantują najlepsze wsparcie dla kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz stabilizują głowę i barki. Na rynku dostępne są różne modele, a podzielić je można z uwagi na wypełnienie na naturalne, syntetyczne i piankowe. Jednak, decydując się na poduszki Grodzisk Wielkopolski, pamiętajmy, że należy je dopasować do swoich osobistych preferencji oraz potrzeb, a dodatkowo pod uwagę warto wziąć ich twardość, wysokość i kształt.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Grodzisk Wielkopolski lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Wielkopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: