Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Mosina

Materace, poduszki, kołdry, pościel Mosina - Wielkopolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Mosina

W dzisiejszych czasach coraz częściej zwracamy uwagę na kręgosłup. Jest to niezwykle istotna część ciała, gdyż gwarantuje stabilizację i prawidłowe wsparcie całego ciała. Właśnie dlatego warto wiedzieć, jak dbać o niego nie tylko w ciągu dnia, ale także w czasie nocy. Pomóc w tym mogą materace Mosina, tylko w jaki sposób? Samo podłoże do spania stanowi niezwykle ważny elementy wyposażenia naszej sypialni. Wszystko z uwagi na specjalistyczną budowę, która, w przeciwieństwie do sofy czy wersalki, jest w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Oznacza to, że jest w stanie wspierać oraz stabilizować kręgosłup, zachowując go w fizjologicznej pozycji przez całą noc. Co więcej, materace Mosina gwarantują antyalergiczne i higieniczne warunki do spania, które dodatkowo w pozytywnie przekładają się na jakość snu. Warto już dziś sprawdzić, jakie materace Mosina są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Jednak pamiętajmy, aby przy wyborze w pierwszej kolejności wziąć pod uwagę swoje osobiste preferencje oraz potrzeby.

Materace piankowe Mosina

Wysokiej jakości sen to coś, o co każdy z nas powinien zadbać, np. poprzez stosowanie się do zasad higieny snu lub zainwestowanie w odpowiednie podłoże do spania. Świetnie sprawdzą się tutaj materace piankowe Mosina, które w swoim wnętrzu mają nowoczesną piankę. Można podzielić ją na kilka rodzajów, w tym termoelastyczną, wysokoelastyczną i lateksową. Każda z nich wyróżnia się innymi właściwościami, dzięki którym jesteśmy w stanie idealnie dopasować wybrany model do osobistych preferencji oraz potrzeb. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace piankowe Mosina.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Mosina

Materace sprężynowe Mosina znane są już od kilkunastu lat, jednak dopiero niedawno zostały zrewolucjonizowane. W jaki sposób? W coraz większej ilości modeli stosuje się innowacyjną sprężynę kieszeniową, która gwarantuje każdemu z nas redukcję drgań oraz wysoką elastyczność punktową. Jest to możliwe z uwagi na fakt, iż każda sprężyna osadzona została w osobnej kieszonce materiałowej. Gwarantuje to indywidualną pracę podłoża do spania pod wpływem nacisku ciała użytkownika. Właśnie dlatego nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie oferuje materace sprężynowe Mosina!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Mosina

Najlepszym sposobem na dbanie o kręgosłup w czasie snu jest zainwestowanie w materace ortopedyczne Mosina. Są to specjalistyczne produkty, które posiadają status wyrobu medycznego oraz liczne właściwości, w tym prozdrowotne. Co więcej, ich innowacyjna budowa pozwala na idealne wsparcie kręgosłupa, dzięki czemu przez całą noc jest utrzymany w fizjologicznej pozycji. W ten sposób materace ortopedyczne Mosina są w stanie wyeliminować dolegliwości bólowe, a nawet zredukować ryzyko rozwijania się lub pogłębiania schorzeń kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Mosina

Na rynku coraz częściej spotkać można wysokiej jakości poduszki do spania Mosina. Są one dostępne w trzech wariantach, które różnią się między sobą wypełnieniem. Oznacza to, że wyróżniamy modele naturalne, syntetyczne oraz piankowe. Każdy z nich odznacza się innymi cechami, dlatego pamiętajmy, aby wybierać je na podstawie osobiste preferencje czy czynniki, jak np. alergie. Co więcej, decydując się na poduszki Mosina, nie zapominajmy o dopasowaniu ich pod względem twardość, wielkości czy wysokości! Jest to bardzo ważne, gdyż w znaczący sposób przekłada się to na wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym, a także odczuwalny komfort w czasie snu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Mosina lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Wielkopolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: