Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Barlinek

Materace, poduszki, kołdry, pościel Barlinek - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Barlinek

Statystycznie przesypiamy mniej więcej ⅓ naszego życia. Warto spędzić ten czas w komfortowych warunkach, jakich nie jest w stanie zapewnić nam kanapa czy sofa z funkcją spania. Najlepszym wyborem dla każdego z nas będą materace Barlinek, które zostały specjalnie stworzone w celu zapewnienia nam najwyższej jakości wypoczynku. W jaki sposób? Przede wszystkim wyróżniają się unikalną budową oraz właściwościami. Dzięki nim są w stanie odpowiednio dopasować się do anatomicznych kształtów naszego ciała, a tym samym gwarantując najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Co więcej, materace Barlinek dostępne są w różnych wariantach, przez co każdy z nas, niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy wagi może wybrać idealny dla siebie model. Warto także wiedzieć, że zostały wyposażone w pokrowce z możliwością zdjęcia (z zamkiem), co w znaczący sposób przekłada się na zachowanie higienicznych i antyalergicznych warunków do spania. Zdrowy i spokojny sen stanowi podstawowy aspekt naszego życia, z uwagi na co warto wybrać odpowiednie podłoże do spania. Decydując się na materace Barlinek, pamiętajmy, aby uwzględnić liczne parametry oraz osobiste preferencje.

Materace piankowe Barlinek

Materace piankowe Barlinek uważane są za jedne z bardziej uniwersalnych produktów do spania. Wiąże się to z zastosowaniem nowoczesnej pianki jako wypełnienia, która dzieli się na kilka rodzajów. Każda z nich, w tym pianka wysokoelastyczna, termoelastyczna czy lateksowa, wyróżnia się innymi właściwościami, dzięki czemu producenci chętnie łączą je ze sobą, tworząc różnorodne modele. W ten sposób każdy z nas jest w stanie znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku! Co więcej, materace piankowe Barlinek charakteryzują się wyjątkową miękkością i przyjemnym wrażeniem otulenia!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Barlinek

Materace sprężynowe Barlinek to wyjątkowe produkty odznaczające się wysoką sprężystością podłoża. Umożliwia to nowoczesna sprężyna kieszeniowa, którą można znaleźć w większości współczesnych modeli. Jednak, czym się wyróżnia? Otóż znajdujące się tam sprężyny zostały osadzone w osobnych kieszonkach materiałowych, które gwarantują im niezależną pracę pod wpływem nacisku ciała użytkownika. W ten sposób materace sprężynowe Barlinek gwarantują wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Barlinek

Kręgosłup stanowi podporę całego ciała. Z uwagi na odgrywaną rolę oraz wciąż zmieniający się styl życia czy nasze nawyki, coraz częściej jest narażony na różnego rodzaju urazy, schorzenia i choroby. Warto zatem zacząć o niego dbać i wyposażyć swoje łóżko w materace ortopedyczne Barlinek! Są to produkty odznaczające się statusem wyrobu medycznego oraz wyróżniające się swoją unikalną budową. Dzięki temu zapewniają najlepsze wsparcie dla kręgosłupa, umożliwiając mu zachowanie fizjologicznej pozycji w czasie snu. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace ortopedyczne Barlinek!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Barlinek

Aby zagwarantować sobie jak najwyższej jakości wypoczynek, warto wyposażyć swoje łóżko nie tylko w materace do spania, ale również poduszki Barlinek. Dlaczego? Przede wszystkim odpowiadają one za prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz stabilizację głowy. Często również przyczyniają się do odciążenia mięśni, tym samym umożliwiając im prawidłową regenerację, dzięki czemu rano budzimy się pełni energii i w dobrym humorze. Jednak zanim zdecydujemy się na poduszki do spania Barlinek, warto wiedzieć, co wziąć pod uwagę przy ich zakupie. Wyróżnić tutaj można przede wszystkim rodzaj wypełnienia, twardość czy wysokość.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Barlinek lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: