Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Świnoujście

Materace, poduszki, kołdry, pościel Świnoujście - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Świnoujście

Istnieje wiele czynników, które w pozytywny sposób wpływają na jakość oraz efektywność naszego wypoczynku. Wśród nich wyróżnić można między innymi odpowiednią dietę, aktywność fizyczną czy też wysoką jakość podłoża do spania, czyli materace Świnoujście. Jak się okazuje, to właśnie one odgrywają największą rolę. Dlaczego? Produkty tego typu, poprzez swoją unikalną budowę oraz właściwości wynikające z zastosowanego wkładu, są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu ciała użytkownika. Dzięki temu, gwarantują najlepsze wsparcie dla kręgosłupa, a wszystko za sprawą idealnego wsparcia i stabilizacji. Co więcej, materace Świnoujście w korzystny sposób wpływają na środowisko snu, co jest możliwe za sprawą ich antyalergicznych właściwości oraz pokrowca, który jest niezwykle łatwy do utrzymania w czystości. Z uwagi na wszystkie korzystne dla naszego zdrowia oraz snu właściwości, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace Świnoujście. Jednak pamiętajmy, aby przy ich wyborze uwzględnić osobiste preferencje oraz potrzeby.

Materace piankowe Świnoujście

Wielu z nasz szuka komfortowego, miękkiego i przyjemnie otulającego ciało podłoża do spania, który zagwarantuje prawidłowe wsparcie pleców. Idealną propozycją mogą być materace piankowe Świnoujście, których wnętrze składa się z innowacyjnej pianki. To właśnie ona umożliwia odpowiednie dopasowanie się do kształtu ciała, a także zapewnia antyalergiczne warunki. Tego rodzaju modele są wyposażone w pokrowiec z możliwością zdjęcia, co dodatkowo zwiększa higienę i komfort wypoczynku. Materace piankowe Świnoujście to świetny wybór dla każdego - niezależnie od wieku!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Świnoujście

W celu zapewnienia sobie wygody w czasie snu, warto sprawdzić, jakie oferuje materace sprężynowe Świnoujście. Większość modeli, które są dostępne na współczesnym rynku, wyposażono w innowacyjne sprężyny kieszeniowe, które umożliwiają optymalne dopasowanie podłoża do sylwetki użytkownika. Posiadają one trzy główne zalety - redukują drgania wywołane przez partnera, gwarantują wysoką sprężystość punktową oraz ogólną sprężystość podłoża. Co więcej, materace sprężynowe zostały wyposażone w pokrowiec z zamkiem.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Świnoujście

Decydując się na materace ortopedyczne Świnoujście, stawiamy na produkty gwarantujące odpowiednie wsparcie naszych pleców. Dlaczego? Przede wszystkim są zbudowane w taki sposób, aby idealnie dopasować się do kształtu naszego ciała i zapewnić najlepsze wsparcie kręgosłupa. Jednak to nie wszystko, gdyż umożliwiają również zachowanie jego fizjologicznego ułożenia przez całą noc! Dodatkowo materace ortopedyczne Świnoujście w większości zaliczane są do produktów antyalergicznych, z uwagi na co mogą być zalecane każdemu!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Świnoujście

Nie wiesz, jak zapewnić sobie zdrowy i spokojny wypoczynek? Sprawdź, czy w łóżku masz najwyższej jakości poduszki Świnoujście! To właśnie one gwarantują najlepsze dopasowanie się do anatomicznych kształtów głowy użytkownika, co przekłada się na prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym czy barków. Jednak, jak przekłada się to najwyższej jakości wypoczynek? Przede wszystkim poprzez zachowanie fizjologicznego ułożenia kręgosłupa oraz odciążenie mięśni, co zapobiega występowaniu porannych sztywności karku czy migreny. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje poduszki do spania Świnoujście.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Świnoujście lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: