Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sławno

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sławno - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sławno

Długość naszego wypoczynku zależy od licznych czynników, w tym wieku i indywidualnego zapotrzebowania na sen. Jednak nie zmienia to faktu, że w łóżku spędzamy znaczną część życia, bo aż ⅓! Właśnie dlatego warto rozważyć najlepsze rozwiązanie do swojej sypialni, jakim są materace Sławno! To właśnie dzięki nim możliwe jest prawidłowe wsparcie kręgosłupa oraz stabilizację sylwetki. Z uwagi na to niezwykle ważne jest, aby wybrać właściwy model. Uwzględnić tutaj należy kilka kwestii, w tym osobiste potrzeby oraz czynniki, takie jak waga, wiek i stan zdrowia. Równie ważne jest prawidłowe dopasowanie twardość, jaką charakteryzują się materace Sławno. Wybrany model nie może być zbyt twardy lub miękki, gdyż uniemożliwia to jego pozytywny wpływ na jakość i efektywność snu, a także dopasowanie się do ciała. Decydując się na materace Sławno, stawiajmy na produkt najwyższej jakości, które znaleźć można w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. A dla większego komfortu możemy dodatkowo wyposażyć swoje łóżko w ergonomiczne poduszki czy antyalergiczne kołdry.

Materace piankowe Sławno

Coraz większą popularnością cieszą się materace piankowe Sławno, a wszystko to z uwagi na wyjątkowe wnętrze. Jego budowa opiera się na nowoczesnej piance, która dzieli się na liczne rodzaje, z czego każdy z nich różni się właściwościami. Pozwala to w niemalże idealny sposób dopasować wybrany model do osobistych potrzeb użytkownika, nawet pod względem twardości! Jak się okazuje, materace piankowe Sławno odznaczają się również przyjemnym wrażeniem otulenia oraz wyjątkową miękkością. Dlatego nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie modele są dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Sławno

Każdy z nas posiada osobiste preferencje odnośnie oferowanego przez podłoże do spania komfortu. Jednak mimo wszystko, coraz częściej decydujemy się na wyposażenie łóżka w materace sprężynowe Sławno, które odznaczają się wysoką elastycznością punktową oraz redukcją drgań. Wynika to z unikalnego wypełnienia, które stanowią sprężyny kieszeniowe. Co więcej, przy ich wyborze warto uwzględnić rodzaj pokrowca, ponieważ może on oferować dodatkowe, korzystnie wpływające na jakość snu właściwości. Z uwagi na to wszystko, materace sprężynowe Sławno stanowią idealne wyposażenie każdej sypialni, zwłaszcza par!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Sławno

Materace ortopedyczne Sławno są idealnym sposobem, aby zadbać o prawidłowe podparcie kręgosłupa w czasie snu. Jest to możliwe z uwagi na liczne cechy, takie jak wysoka elastyczność punktowa oraz siedem stref twardości. Między innymi to właśnie dzięki nim, materace ortopedyczne Sławno są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu ciała użytkownika i zapewnić najlepsze wsparcie plecom. Przekłada się to na niwelowanie dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz redukowaniu ryzyka kształtowania się schorzeń.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Sławno

Coraz więcej osób zastanawia się, w jaki sposób zagwarantować prawidłowe ułożenie kręgosłupa w czasie snu. Umożliwiają to przede wszystkim materace oraz poduszki do spania Sławno. W jaki sposób? Przede wszystkim gwarantują prawidłowe wsparcie dla kręgosłupa w odcinku szyjnym, ale to nie wszystko! Jak się okazuje, poduszki Sławno wyróżniają się właściwościami antyalergicznymi, a także umożliwiającymi odpowiednią cyrkulację powietrza czy pochłanianie wilgoci ze skóry.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Sławno lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: