Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Szczecin

Materace, poduszki, kołdry, pościel Szczecin - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Szczecin

Zdrowy i komfortowy sen?Jak o niego zadbać? Z pomocą przychodzą materace Szczecin! Są to wyroby wyłącznie najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, którzy mogą pochwalić się latami doświadczenia, sprawiającymi, że dokładnie wiedzą, czego potrzebuje każdy z nas, aby spokojnie się zregenerować przez całą noc! Dlatego właśnie wybierając materace Szczecin mamy gwarancję najwyższej jakości wypoczynku! Przejdźmy jednak do konkretów. Co konkretnie oferują nam materace Szczecin? Znaleźć możemy tutaj szeroką gamę produktów, które idealnie nadadzą się niezależnie od naszego wieku czy stanu zdrowia. Musimy przecież pamiętać, że dobrze dopasowany model jest konieczny już od pierwszych dni życia, aby zapewnić naszym maluchom pełne bezpieczeństwo w łóżeczku. Koniecznie też trzeba wspomnieć, że w swojej ofercie materace Szczecin posiadają między innymi nowoczesne poduszki, które nie tylko są wygodne, lecz również prawidłowo podpierają naszą głowę, szyję i barki. Do zestawu koniecznie musimy “dorzucić” jeszcze przyjemną w dotyku, mile otulającą ciało kołdrę i mamy przepis na spokojnie przespaną noc!

Materace piankowe Szczecin

Sztywna pianka, która porządnie podtrzymuje ciało utrzymując je przez całą noc w prawidłowej pozycji czy może przyjemnie otulająca, pomagająca się rozluźnić i dostosowująca się do naszych krzywizn anatomicznych? Wszystko to możemy otrzymać stawiając właśnie na materace piankowe Szczecin! Jest to naprawdę świetna opcja dla każdego: materace piankowe Szczecin są w pełni bezpieczne zarówno dla naszych najmłodszych, lecz też stanowią dobrą opcję dla seniorów, którzy często muszę borykać się na przykład z różnego rodzaju dolegliwościami zdrowotnymi.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Szczecin

Zastanawiasz się czy materace sprężynowe Szczecin to dobra opcja do Twojej sypialni? Bez dwóch zdań tak, zwłaszcza jak postawisz na takie nowoczesne modele jak te kieszeniowe czy multipocket, które bardzo indywidualnie reagują na na ciężar ciała świetnie je podpierając. Materace sprężynowe Szczecin należą zarazem do szczególnie trwałych, nie odkształcają się i przy prawidłowym użytkowaniu będą nam służyły przez naprawdę bardzo długi czas! NIe straszne będą w nocy wbijające się w ciało sprężyny czy dźwięki, które wydają często modele sprężynowe przy każdym ruchu.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Szczecin

Materace ortopedyczne Szczecin to świetna opcja dla wszystkich osób, które po wstaniu z łóżka muszą zmagać się z różnego typu dolegliwościami bólowymi. Polecane są też dla tych, którzy mierzą się z chorobami kręgosłupa, wadami postawy czy też innymi tego typu problemami. Oczywiście ich zakup, w przypadku kłopotów zdrowotnych warto jest skonsultować ze specjalistą. Jednocześnie trzeba podkreślić, że materace ortopedyczne Szczecin to też świetna opcja dla każdego, kto po prostu chce zadbać o swoją dobrą kondycję!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Szczecin

Jesteśmy przekonani, że pozytywnie na Twój komfort snu przełożą się poduszki do spania Szczecin. Dlaczego? Są to wyłącznie starannie opracowane wyroby, które na pewno będą w prawidłowy sposób podtrzymywać Twoją głowę i odcinek szyjny kręgosłupa, co jest szczególnie istotne dla naszego dobrego samopoczucia i też ogólnej kondycji! Dlatego, bez wątpienia nie ma się tutaj dłużej nad czym zastanawiać. Poduszki Szczecin sprawdzą się naprawdę niesamowicie. Tworzone są one wyłącznie ze starannie opracowanych materiałów, które wyazują szereg pozytywnych właściwości!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Szczecin lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: