Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Stargard

Materace, poduszki, kołdry, pościel Stargard - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Stargard

Sen jest potrzebą biologiczną, na którą poświęca się średnio ⅓ swojego życia. Czy nie warto więc zadbać o to, by był to czas spędzony możliwie jak najlepiej? Oczywiście, że warto! Dzięki codziennym nawykom oraz odpowiednim warunkom w sypialni nocny wypoczynek może być zdrowy i komfortowy, a ponadto bardzo efektywny. By stworzyć ergonomiczne i przytulne pomieszczenie, sprawdź, jakie oferuje materace Stargard. Asortyment jest na tyle szeroki i starannie wyselekcjonowany, że z pewnością znajdziesz tam swojego faworyta! Materace Stargard to podłoża o przeróżnych wypełnieniach - w ofercie znajdują się modele nie tylko w pełni piankowe, ale również sprężynowe. Zarówno jedne, jak i drugie powstają w oparciu o najnowsze technologie, z użyciem komponentów bardzo wysokiej jakości. Spełniają więc oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wybór podłoża w sklepie materace Stargard to jednak nie wszystko. Warto zwrócić uwagę również na akcesoria sypialniane, takie jak ergonomiczne poduszki, kołdry dopasowane do aktualnej pory roku, czy też oddychające pościele, które znacząco podwyższają komfort wypoczynku.

Materace piankowe Stargard

Materace piankowe Stargard zostały zbudowane z innowacyjnych materiałów, które są uznawane za jedne z najszybciej rozwijających się. Jak sama nazwa wskazuje, mowa o piankach różnego rodzaju: termoelastycznych, wysokoelastycznych, poliuretanowych, a nawet lateksowych. Surowce te doskonale się ze sobą łączą, tworząc tym samym podłoża do snu spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Materace piankowe Stargard są bardzo wygodne i funkcjonalne - ich szeroki wybór sprawia, że doskonale odnajdą się w każdej sypialni, bez względu na wagę i wzrost użytkownika.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Stargard

Każda osoba, która niegdyś korzystała z podłoży sprężynowych wie, że cała ich powierzchnia potrafiła uginać się pod ciężarem ciała użytkownika. Nie było to ani wygodne, ani funkcjonalne. Jeśli jednak wybierzesz materace sprężynowe Stargard, przekonasz się, że ich wnętrze znacznie różni się od propozycji sprzed lat. Zostały bowiem zbudowane na bazie nowoczesnych sprężyn kieszeniowych lub multipocket, które zostały umieszczone w osobnych kieszonkach - każda z nich działa więc całkowicie indywidualnie, sprawiając tym samym, że podłoże ugina się jedynie w miejscu nacisku. Materace sprężynowe Stargard są niesamowicie komfortowe i odporne na odkształcenia.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Stargard

Jak wiadomo, sen jest potrzebny między innymi po to, by mięśnie mogły się regenerować, a umysł miał czas na segregację przetworzonych wcześniej informacji. Jeśli chcesz, by Twój nocny wypoczynek był na możliwie jak najwyższym poziomie, wybierz materace ortopedyczne Stargard. Ich strefowa budowa sprawia, że doskonale podpierają każdą część ciała zależnie od nacisków, które wywiera. Ponadto, posiadają liczne wyróżnienia i certyfikaty, które przyznano im na podstawie profesjonalnie przeprowadzonych testów i badań. Materace ortopedyczne Stargard to produkty wprost idealne nie tylko dla osób obłożnie chorych, ale również dla seniorów, sportowców i par.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Stargard

Jak można się domyślać, nie ma jednej, uniwersalnej poduszki, która sprawdzi się dosłownie w każdej sypialni. Jest to akcesorium sypialniane, którego dobór zależy od budowy ciała, preferencji i potrzeb konkretnego użytkownika. Jeśli zależy Ci na tym, by znaleźć produkt idealny, sprawdź, jakie poduszki do spania Stargard masz do wyboru. Oferta sklepu jest bardzo rozbudowana i starannie wyselekcjonowana. Poduszki Stargard są produkowane pod okiem specjalistów i z materiałów najwyższej jakości, dlatego mogą poszczycić się tak wieloma wyróżnieniami i pozytywnymi opiniami.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Stargard lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: