Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pyrzyce

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pyrzyce - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pyrzyce

Po długim i męczącym dniu nie ma nic lepszego, aniżeli solidny wypoczynek w wygodnym łóżku. Komfortowe warunki do wypoczynku zapewnić mogą materace Pyrzyce, które w pozytywny sposób mogą wpłynąć na jakość oraz efektywność snu. Jednak, w pierwszej kolejności warto wiedzieć, czym kierować się przy ich wyborze. Przede wszystkim powinniśmy zastanowić się, jakie są indywidualne potrzeby oraz preferencje, np. odnośnie twardości czy rodzaju wypełnienia użytkownika. Nie można zapomnieć również o czynnikach, takich jak waga, wiek czy stan zdrowia, gdyż na podstawie tego możliwe jest idealne dopasowanie modelu do nas. Co więcej, materace Pyrzyce różnią się między sobą budową, cechami oraz właściwościami wynikającymi z wypełnienia, dlatego tak ważny jest ich odpowiedni wybór. Zdrowy sen, czyli taki, po którym budzimy się pełni energii, wypoczęci i w dobrym humorze zapewnić mogą jedynie materace Pyrzyce. Warto jednak pamiętać o innych elementach wyposażenia łóżka, jak stelaż, kołdra czy poduszka, gdyż odgrywają one równie ważną rolę w zapewnieniu efektywnego wypoczynku.

Materace piankowe Pyrzyce

Zastanawiasz się, jakie podłoże do spania sprawdzi się w sypialni małego dziecka lub seniora? Postaw na materace piankowe Pyrzyce, które na rynku dostępne są w różnych wariantach. Dzięki temu są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób, a także dopasować się do osobistych preferencji i potrzeb każdego. W jaki sposób? Wszystko z uwagi na wyjątkowe wypełnienie, jakim jest pianka. W zależności od rodzaju różni się ona cechami, przez co producenci często łączą je, tworząc niezwykłe modele. Co więcej, materace piankowe Pyrzyce gwarantują przyjemne wrażenie otulenia oraz unikalną miękkość.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Pyrzyce

Materace sprężynowe Pyrzyce znane są od kilkunastu lat, jednak wraz z rozwojem technologii ich wnętrze również stało się bardziej nowoczesne. Oznacza to, że w większości modeli znaleźć można unikalną sprężynę kieszeniową, która od klasycznej różni się tym, że każda ze sprężyn została osadzona w osobnych kieszonkach materiałowych. W ten sposób, materace sprężynowe Pyrzyce pracują jedynie w miejscu nacisku, gwarantując tym samym wysoką elastyczność punktową czy redukcję drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Pyrzyce

Chcesz zadbać o kręgosłup? Istnieje wiele sposobów, aby utrzymać go w dobrej formie, a najlepszym są materace ortopedyczne Pyrzyce. Te unikalne modele wyróżniają się innowacyjną budową oraz licznymi właściwościami, w tym prozdrowotnymi, które są w stanie w korzystny sposób wpłynąć na nasz kręgosłup. Przedkłada się to w dużej mierze na idealne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała oraz zagwarantowanie najlepszego wsparcia dla kręgosłupa. W ten sposób materace ortopedyczne Pyrzyce zachowują go w fizjologicznej pozycji przez całą noc!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Pyrzyce

Poduszki do spania Pyrzyce, to jedne z podstawowych elementów wyposażenia łóżka. Dlaczego? Wszystko z uwagi na fakt, iż gwarantują one prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym, dzięki czemu jest on ułożony w fizjologicznej pozycji przez całą noc. Co więcej, umożliwiają stabilizację głowy oraz barków, dzięki czemu są w stanie w pozytywny sposób wpłynąć na rozluźnienie i regenerację mięśni. Decydując się na materace Pyrzyce, pamiętajmy, aby wybierać tylko te produkty, które są dopasowane do naszych osobistych preferencji oraz potrzeb.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Pyrzyce lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: