Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Łobez

Materace, poduszki, kołdry, pościel Łobez - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Łobez

Poszukujesz podłoża do spania dla alergika, seniora, dziecka, sportowca czy może osoby cierpiącej na co dzień na różnego rodzaju schorzenia kręgosłupa? Koniecznie sprawdź, jakie oferuje materace Łobez i wybierz model idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika! W tamtejszych sklepach można znaleźć naprawdę wiele produktów, różniących się od siebie nie tylko ceną, ale także rodzajem zastosowanego wypełnienia, stopniem twardości czy rozmiarem. Podczas zakupu podłoża do spania warto pamiętać, że naprawdę wiele czynników ma wpływ na jakość wypoczynku osoby śpiącej. Podstawowym jest wymiar powierzchni, ponieważ to on bezpośrednio oddziałuje na swobodę ruchów w trakcie wypoczynku. Materace Łobez występują we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach - do łóżek jednoosobowych najbardziej polecane są te o szerokości od 80 do 120 cm, natomiast dla użytkowników śpiących we dwójkę sprawdzą się modele od 140x200 cm. Bardzo ważnym aspektem jest także stopień twardości, który musi być dopasowany do wagi osoby śpiącej. Do wyboru mamy najczęściej produkty z oznaczeniami H1, H2, H3 oraz H4. Sprawdzając, jakie oferuje materace Łobez, można także zauważyć ich podział względem zastosowanego wypełnienia. W związku z tym dostępne są między innymi modele piankowe, sprężynowe czy hybrydowe, a każdy z nich wyróżnia się innymi właściwościami, mającymi istotny wpływ na jakość wypoczynku.

Materace piankowe Łobez

Szukasz podłoża do spania, które zapewni balans pomiędzy idealnym podparciem całego ciała a swobodną zmianą pozycji? W takim razie materace piankowe Łobez będą doskonałym wyborem! Ich sprężysta powierzchnia daje użytkownikowi optymalne dopasowanie do każdej partii ciała bez uczucia zapadania się. Co więcej, produkty tego typu nie wywierają zbędnego nacisku, ograniczając do minimum drętwienie kończyn. Przekłada się to również na usprawniony przepływ krwi oraz lepsze dotlenienie tkanek, co z kolei sprawia, że materace piankowe Łobez posiadają właściwości prozdrowotne, umożliwiające efektywną regenerację całego organizmu.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Łobez

Zastanawiasz się dla kogo materace sprężynowe Łobez będą dobrym wyborem i dlaczego? Ze względu na swoją doskonałą elastyczność punktową, sprawdzą się przede wszystkim wśród par (nawet tych o dużej różnicy w wadze) oraz osób borykających się na co dzień z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa. Wynika to przede wszystkim z zastosowania innowacyjnych sprężyn kieszeniowych, ułatwiających idealne dopasowanie się do naturalnych krzywizn użytkownika, bez powstawania tzw. efektu fali czy przenoszenia drgań wynikających ze zmian pozycji. Materace sprężynowe Łobez to także dobry wybór dla sportowców, którzy oczekują najwyższego stopnia regeneracji organizmu.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Łobez

Materace ortopedyczne Łobez zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oprócz wysokiej jakości wypoczynku, oczekują również niwelowania dolegliwości bólowych, wynikających z posiadanych schorzeń. Dzięki innowacyjnej budowie, produkty tego typu są w stanie zapewnić idealne podparcie ciała i prawidłowe ułożenie kręgosłupa przez całą noc. Przekłada się to nie tylko na efektywną regenerację całego organizmu, ale także na właściwości przeciwodleżynowe. W związku z tym materace ortopedyczne Łobez będą także dobrym wyborem dla osób schorowanych, muszących spędzać w łóżku bardzo dużo czasu.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Łobez

Oprócz wysokiej jakości materaca, warto również do swojej sypialni zakupić poduszki do spania Łobez. Dzięki swojej budowie są one w stanie zapewnić doskonałe podparcie dla głowy i szyi przez całą noc, co przekłada się przede wszystkim na zniwelowanie napięcia mięśniowego oraz dolegliwości bólowych, powstałych w ciągu dnia lub wynikających ze schorzenia kręgosłupa. Co więcej, poduszki Łobez wyróżniają się optymalną wentylacją wewnątrz wkładu, dzięki czemu nie będzie gromadzić się wilgoć ani szkodliwe mikroorganizmy, mogące powodować reakcje alergiczne czy problemy skórne.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Łobez lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: