Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Police

Materace, poduszki, kołdry, pościel Police - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Police

Zdrowie jest jednym z najważniejszych priorytetów, dlatego dbamy o nie poprzez właściwy styl życia, zmianę diety czy zwiększenie aktywność fizyczną. Jednak nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, że na zdrowie wpływa również prawidłowe wysypianie się, za które odpowiadają Materace Police. W jaki sposób? Spokojny sen przekłada się na liczne aspekty zdrowotne, gdyż wpływa, chociażby na samopoczucie, prawidłowy metabolizm czy odporność. Jak widać, jego rola nie ogranicza się jedynie do zapewnienia sporych pokładów energii w ciągu dnia. Z uwagi na to warto zadbać o odpowiednią jakość i efektywność wypoczynku, uwzględniają materace Police. Ich budowa oraz wypełnienie są w stanie zapewnić nie tylko komfortowe warunki, ale również w prawidłowy sposób wspierają kręgosłup, zapobiegając nadmiernym napięciem mięśni. Materace Police Świetnie sprawdzą się w każdej sypialni, zarówno osób młodszych, jak i starszych. Jednak nie zapominajmy, że aby mogły spełniać swoją funkcję, to powinny być właściwe dopasowanie do swojego użytkownika, uwzględniając jego osobiste preferencje oraz potrzeby.

Materace piankowe Police

Spokojny i efektywny sen mogą nam zapewnić materace piankowe Police. Z uwagi na swoje innowacyjne wypełnienie, które w całości stanowi pianka, stały się jednymi najczęściej wybieranych modeli. Dlaczego? Wszystko za sprawą właściwości materiału wypełniającego, które zależą od jego rodzaju. Jak się okazuje, każda pianka wyróżnia się nieco innymi cechami, dzięki czemu są w stanie odpowiadać na wszystkie potrzeby oraz oczekiwania użytkownika. Co więcej, wybierając materace piankowe Police, stawiamy na komfortowy wypoczynek na przyjemnie otulającym podłożu.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Police

Sprężyste podłoże? Wypróbuj materace sprężynowe Police, w których wnętrzu znajdują się innowacyjne sprężyny kieszeniowe! Każda z nich została umieszczona w indywidualnej kieszonce materiałowej, która umożliwia samodzielną pracę pod wpływem nacisku ciała użytkownika. W ten sposób są w stanie zapewnić cechy, takie jak wysoka elastyczność punktowa, redukcja drgań oraz wyjątkowa sprężystość. Z uwagi na to, materace sprężynowe Police świetnie sprawdzą się w sypialni każdego, a zwłaszcza par!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Police

Coraz więcej osób zmaga się ze schorzeniami czy chorobami kręgosłupa. Z uwagi na to, warto wiedzieć, jak odpowiednio dbać o swoje plecy - zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Idealnie sprawdzą się tutaj materace ortopedyczne Police, które posiadają status wyrobu medycznego. Ich prozdrowotne działanie wynika z nowoczesnej budowy, siedmiu stref twardości czy wnętrzu, które cechuje się różnymi właściwościami. Dzięki temu, materace ortopedyczne Police w jak najdokładniejszy sposób są w stanie dopasować się do kształtu ciała użytkownika, wspierając jego kręgosłup.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Police

Coraz więcej osób jest świadomych tego, jak ważne jest prawidłowe podparcie głowy w czasie snu, jakie zapewniają nam poduszki do spania Police. W końcu umożliwia to zachowanie kręgosłupa szyjnego w fizjologicznym ułożeniu, a także gwarantuje odciążenie mięśni. Dzięki temu jesteśmy w stanie uniknąć przykrych konsekwencji związanych z dolegliwościami bólowymi górnych partii ciała, w tym głowy czy barków. Jednak, aby poduszki Police mogły w prawidłowy sposób pełnić swoją funkcję, to musimy dopasować odpowiednio model do osobistych potrzeb oraz preferencji. Pod uwagę musimy wziąć przede wszystkim wysokość, twardość oraz rodzaj wypełnienia wybranego modelu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Police lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: