Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Białogard

Materace, poduszki, kołdry, pościel Białogard - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Białogard

Długość naszego snu zależy od wielu czynników, w tym wieku i indywidualnego zapotrzebowania. Jednak nie zmienia to faktu, że na sen przeznaczamy sporą część życia, bo aż ⅓! Właśnie dlatego warto rozważyć najlepsze rozwiązanie do swojej sypialni, jakim są materace Białogard! To właśnie one odpowiadają za prawidłowe wsparcie kręgosłupa oraz stabilizację sylwetki. Z uwagi na to niezwykle ważne jest, aby wybrać właściwy model. Co prawda, większość z nas uważa, że to jedna z trudniejszych decyduj, jednak tak naprawdę należy uwzględnić osobiste potrzeby oraz czynniki, takie jak waga, wiek i stan zdrowia. Inną kwestią jest prawidłowa twardość, jaką charakteryzują się materace Białogard. Wybrany model nie może być zbyt twardy lub miękki, gdyż uniemożliwia to jego pozytywny wpływ na jakość i efektywność naszego snu, a także dopasowanie się do ciała. Decydując się na materace Białogard, stawiajmy tylko na produkt najwyższej jakości, które znaleźć można w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. A dla większego komfortu możemy dokonać zakupu ergonomicznej poduszki.

Materace piankowe Białogard

Coraz większą popularnością cieszą się materace piankowe Białogard, a wszystko to z uwagi na wyjątkowy wkład. Jego budowa opiera się na innowacyjnej piance, która dzieli się na liczne rodzaje, z czego każdy z nich różni się właściwościami. Pozwala to w niemalże idealny sposób dopasować model do osobistych potrzeb użytkownika, nawet pod względem twardości! Jak się okazuje, materace piankowe Białogard będą idealne przede wszystkim dla osób ceniących przyjemne wrażenia otulenia, jednak każdy z nas, niezależnie od wieku, może je wypróbować!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Białogard

Każdy z nas posiada osobiste preferencje odnośnie rodzaju oferowanego przez podłoże do spania komfortu. Jednak mimo wszystko, coraz częściej decydujemy się na wyposażenie swojego łóżka w materace sprężynowe Białogard, gdyż charakteryzują się wysoką elastycznością punktową oraz redukcją drgań. Wynika to z unikalnego wypełnienia, które stanowią sprężyny kieszeniowe. Przy ich wyborze warto uwzględnić rodzaj pokrowca, ponieważ może on oferować dodatkowe, korzystnie wpływające na jakość snu właściwości. Z uwagi na to wszystko, materace sprężynowe Białogard stanowią idealne wyposażenie każdej sypialni!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Białogard

Materace ortopedyczne Białogard są idealnym sposobem na prawidłowe podparcie kręgosłupa w czasie snu. Jest to możliwe przede wszystkim z uwagi na cechy, takie jak wysoka elastyczność punktowa oraz siedem stref twardości. To właśnie dzięki nim, materace ortopedyczne Białogard są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu ciała użytkownika i zapewnić najlepsze wsparcie plecom. Przekłada się to na niwelowanie dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz redukowaniu ryzyka kształtowania się schorzeń.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Białogard

Niewielu z nas wyobraża sobie wysokiej jakości sen bez poduszki do spania Białogard. Produkty tego typu przede wszystkim odpowiadają za prawidłowe wsparcie głowy w czasie snu, jednocześnie stabilizując kręgosłup w odcinku szyjnym czy też umożliwiając rozluźnienie i prawidłową regenerację mięśni. Z uwagi na dużą rolę, jaką odgrywają poduszki w Białogard, muszą być one odpowiednio dopasowane do osobistych potrzeb oraz preferencji użytkownika. Oznacza to, że przy wyborze uwzględniamy czynniki, takie jak wysokość, twardość, rozmiar czy rodzaj wypełnienia poszczególnych modeli.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Białogard lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: