Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Choszczno

Materace, poduszki, kołdry, pościel Choszczno - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Choszczno

Masz wrażenie, że każdego ranka budzisz się niewyspany a łóżko, na którym śpisz, jest coraz bardziej niewygodne? Może oznaczać to, że Twój obecny materac jest już zużyty lub nieprawidłowo dopasowany do Twoich potrzeb. Dlatego czas na zakup nowego produktu. Sprawdź jakie materace Choszczno ma w ofercie! Decydując się na wybór podłoża do spania, warto poświęcić odpowiednią ilość czasu, aby poznać ich różnorodne właściwości. Materace Choszczno oferuje w wielu wariantach. Bez problemu znajdziesz wśród nich model zarówno przeznaczony dla par, singli, dzieci czy seniorów. Podczas poszukiwania materaca ważne jest też jego wypełnienie. Tutaj dostępne mamy produktu sprężynowe, piankowe oraz hybrydowe. Nie wiesz, na co jeszcze zwrócić uwagę podczas zakupu? Bardzo ważne jest również dostosowanie do Twojej wagi oraz ewentualnych alergii lub schorzeń zdrowotnych. Warto zainwestować w sprawdzone produkty, od producentów, którzy wyposażają swoje modele w pokrowce ochronę oraz oferują wieloletnie gwarancje. Wiedząc już jakiego rodzaju materace Choszczno posiada w swoich salonach, pamiętaj o zakupie akcesoriów sypialnianych. Właściwie dopasowania poduszka pozwoli uniknąć Ci uciążliwych bólów karku czy szyi, a kołdra dopasowana do pory roku zapewni komfort termiczny. Masz pytania do zakupów lub nie jesteś pewien, jaki produkty wybrać? Wykwalifikowani specjaliści chętnie Ci doradzą i pomogą w zakupach. Zadbaj o swój sen już dzisiaj, a różnicę odczujesz po pierwszej przespanej nocy!

Materace piankowe Choszczno

Rozważając zakup nowego materaca, sprawdź jakie materace piankowe Choszczno ma dostępne. Materace z tego typu wypełnieniem, opierają się na połączeniu różnego rodzaju pianek, które zapewniają im zróżnicowane właściwości. Dzięki temu sprawdzają się one w sypialni zarówno par, dzieci, seniorów, jak i osób schorowanych. Do najczęściej wybieranych należą te zbudowane z termoelastycznej VISCO, pianki wysokoelastycznej HR oraz lateksowej. Materace termoelastyczne charakteryzują się wysoką elastycznością punktową, natomiast materace wysokoelastyczne dostosują się do krzywizn ciała, na podstawie jego ciepła. Materace z wkładem lateksowym będą dobrym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na wysokim poziomie higieny, ponieważ świetnie wchłaniają i odparowują wilgoć. Warto zmienić jakość swojego snu, dowiadując się jakie materace piankowe Choszczno może zaproponować.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Choszczno

Dla par oraz osób o podwyższonej wadzę, zalecamy materace z wkładem sprężynowym. Zobacz jakie materace sprężynowe Choszczno posiada w swoich salonach. Budowa tego typu produktów została oparta na sprężynkach, które umieszczone są w osobnych kieszonkach. Dzięki temu każda z nich działa niezależnie. Dlatego będą one dobrym rozwiązaniem dla osób ciężkich oraz par, ponieważ oprócz bardzo stabilnego podparcia, niwelują wszelkie drgania, jakie powstają na powierzchni materaca. Doskonale tłumią ruchy, a więc wiercenie się jednej osoby, nie zaburza snu drugiej. Ponadto materace wyposażono w 7 stref twardości, gwarantujących podparcie na całej długości ciała. Nie czekaj dłużej i sprawdź, które materace sprężynowe Choszczno może Ci zaproponować.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Choszczno

Jesteś w trakcie rehabilitacji lub cierpisz na różnego rodzaju schorzenia związane z kręgosłupem oraz wadami postawy? Dowiedz się jakie materace ortopedyczne Choszczno może Ci zaproponować i zmień jakość swojego odpoczynku. Materace o statusie wyrobu medycznego cechuje posiadanie licznych właściwości prozdrowotnych. Produkty tego typu zostały wykonane z najwyższej jakości komponentów oraz uzyskały liczne certyfikaty i atesty. Zapewniają one, że materace są one bezpieczne i nadają dla najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli chcesz zniwelować swoje dolegliwości bólowe lub pomóc sobie w rekonwalescencji, rekomendujemy zapoznanie się z tym, które materace ortopedyczne Choszczno ma dostępne.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Choszczno

Kompletując wyposażenie sypialni, zwróć również uwagę na poduszki. Zobacz jakie poduszki do spania Choszczno może Ci zaoferować. Prawidłowe dopasowanie poduszki pozwoli na zachowanie bezpiecznego ułożenia szyi, karku i głowy w trakcie snu. Dzięki temu zniwelujesz problem porannego drętwienia w okolicy barków czy bólu głowy. Kupując poduszkę, ważny jest rodzaj jej wypełnienia, szczególnie polecane są te wykonane z pianki VISCO, które dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego ciepła. Poduszki do spania Choszczno w swoich salonach ma dostępne zarówno syntetyczne, jak i te naturalne, dlatego masz pewność, że znajdziesz coś dla siebie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Choszczno lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: