Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Goleniów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Goleniów - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Goleniów

Zdrowy i spokojny sen już dzisiaj może być w zasięgu Twojej ręki! Wystarczy tylko zadbać o swoją sypialnię, a konkretnie łóżko! W jaki sposób? Poprzez wyposażenie go w odpowiednie elementy, na które składa się przede wszystkim solidna rama, stelaż i materace Goleniów. Wiele osób zastanawia się, dlaczego tyle szumu powstaje wokół podłoża do spania. Otóż okazuje się, że tylko materace są w stanie zapewnić najlepsze warunki dla prawidłowego wypoczynku, a wszystko z uwagi na unikalną budowę, wypełnienie oraz właściwości. Tylko materace Goleniów są w stanie zapewnić nam wsparcie w newralgicznych punktach, a także odpowiadają za ustabilizowanie kręgosłupa i zachowanie go w fizjologicznym ułożeniu przez całą noc. W znacznym stopniu eliminuje to dolegliwości bólowe wynikające z nadmiernego napięcia mięśni oraz umożliwia całkowitą regenerację organizmu. Decydując się na materace Goleniów, pamiętajmy, aby wybrany przez nas model był właściwie dopasowany do osobistych preferencji oraz potrzeb. Co więcej, warto także uwzględnić czynniki, takie jak waga, wiek i stan zdrowia.

Materace piankowe Goleniów

Dużą popularnością cieszą się materace Goleniów, a wszystko z uwagi na ich uniwersalność. Wybrane przez nas modele, oczywiście po uwzględnieniu osobistych preferencji oraz czynników, takich jak waga, wiek i stan zdrowia, są w stanie idealnie sprawdzić w każdej sypialni! Wszystko za sprawą innowacyjnej pianki (np. lateksowej, termoelastycznej lub wysokoelastycznej), która wyróżnia się licznymi właściwościami. Jednak, materace piankowe Goleniów nie tylko wyróżniają się cechami typowymi dla poszczególnego rodzaju wypełnienia, ale także odznaczają się wyjątkową miękkością i przyjemnym wrażeniem otulenia.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Goleniów

Coraz większą popularnością wyróżniają się na rynku materace sprężynowe Goleniów. Wszystko dzięki nowoczesnemu wypełnieniu, które w większej części modeli stanowi unikalna sprężyna kieszeniowa. Jej budowa opiera się na umieszczeniu wytrzymałych sprężyn w osobnych kieszonkach materiałowych. Uniemożliwi to dotykanie się sprężyn, dzięki czemu pracują one w sposób niezależny pod wpływem nacisku. W ten sposób materace sprężynowe Goleniów gwarantuje każdemu z nas wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Goleniów

Wśród osób zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa, coraz popularniejsze stają się materace ortopedyczne Goleniów. Wszystko z uwagi na fakt, iż są w stanie zagwarantować każdemu idealne wsparcie kręgosłupa oraz zachowanie go w fizjologicznej pozycji przez całą noc. W dużym stopniu odpowiada za to budowa oraz właściwości wynikające z wypełnienia. Nie zapominajmy jednak, że jak każde produkty do spania, materace ortopedyczne Goleniów muszą być odpowiednio dopasowane do naszych osobistych preferencji oraz potrzeb.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Goleniów

Zastanawiasz się, jak zapewnić sobie zdrowy i spokojny wypoczynek? Zobacz, czy masz w łóżku najwyższej jakości poduszki Goleniów! To właśnie one zapewniają najlepsze dopasowanie się do anatomicznych kształtów głowy użytkownika, co ma znaczący wpływ na prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym czy barków. Jednak, jak przekłada się to na wysokiej jakości wypoczynek? Głównie poprzez zachowanie fizjologicznego ułożenia kręgosłupa i odciążenia mięśni, co zapobiega występowaniu porannych sztywności karku czy migreny. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje poduszki do spania Goleniów.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Goleniów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: