Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dębno

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dębno - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dębno

Zdrowy i spokojny sen? Niestety, w dzisiejszych czasach wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele czynników decyduje o tym, czy się wyśpimy. Pierwszym i najważniejszym są odpowiednie materace Dębno, które gwarantują komfort w czasie snu i nie tylko. Jak się okazuje, produkt tego typu odpowiadają za prawidłowe wsparcie kręgosłupa w czasie snu, zachowując go w fizjologicznej pozycji. Fakt ten dodatkowo wpływa na właściwą regenerację mięśni oraz całego ciała, dzięki czemu rano budzimy się pełni energii i w dobrym humorze. Całość wynika z wyjątkowej budowy oraz zastosowanego wewnątrz wypełnienia. Co więcej, materace Dębno gwarantują antyalergiczne i higieniczne warunki do spania, a wszystko z uwagi na pokrowiec. Posiada on zamek, dzięki któremu z łatwością możemy go ściągnąć i wyprać. Decydując się na materace Dębno, pamiętajmy, że powinny być one dopasowane do swojego użytkownika. Oznacza to, że przy wyborze pod uwagę należy wziąć osobiste preferencje oraz potrzeby, gdyż tylko wtedy produkt ten będzie w prawidłowy sposób spełniał swoją funkcję.

Materace piankowe Dębno

Oczekujesz komfortowego, miękkiego i przyjemnie otulającego podłoża do spania? Najlepszą propozycją w tym przypadku będą materace piankowe Dębno! Produkty tego typu wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowym wnętrzem, które w całości stanowi innowacyjna pianka. To właśnie ona, w zależności od rodzaju, gwarantuje zróżnicowane właściwości, dzięki którym każdy z nas jest w stanie wybrać model dla siebie! Co więcej, materace piankowe Dębno wyróżniają się antyalergicznością, prawidłową wentylacją oraz pokrowcem z możliwością zdjęcia i wyprania.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Dębno

Sprężyste podłoże do spania już dziś może znaleźć się w naszej sypialni! Wystarczy tylko postawić na wyjątkowe materace sprężynowe Dębno, w których znajduje się sprężyna kieszeniowa. Od klasycznej różni ją to, iż każda z nich znajduje się w osobnej kieszonce materiałowej. W ten sposób gwarantują całej powierzchni niezależną pracę, która następuje tylko w miejscu nacisku ciała użytkownika. Co więcej, dzięki temu gwarantują one wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań, co doceni każda para oraz osoby preferujące tego rodzaju komfort.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Dębno

O kręgosłup można dbać również w czasie snu, a pomóc w tym mogą materace ortopedyczne Dębno. Wszystko z uwagi na fakt, że są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów naszego ciała, tym samym gwarantując najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. W ten sposób również umożliwia prawidłową regenerację mięśni oraz zwiększają jakość i długość snu. Jednak to nie wszystko, gdyż materace ortopedyczne Dębno poprzez idealne wsparcie pleców są w stanie zminimalizować ryzyko powstania lub pogłębienia się schorzeń kręgosłupa, a także niwelują ból z nimi związany.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Dębno

Zastanawiasz się, w jaki sposób wybrać poduszki do spania Dębno? To proste, wystarczy tylko uwzględnić osobiste preferencje oraz czynniki. Oznacza to, że dla alergików wybieramy modele antyalergiczne, a dla osób ze schorzeniami kręgosłupa - te, które są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu głowy. Na rynku znaleźć można różnego typu produkty do spania, w tym poduszki Dębno o różnej wielkości, wysokości i twardości. Dzięki temu można w idealny sposób dopasować produkt do siebie, tym samym zwiększając jakość i efektywność snu!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Dębno lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: