Dlaczego SleepMed?

Materace Nowogard

Materace Nowogard - Zachodniopomorskie

Materace Nowogard

Męczy Cię niespokojny sen? Uwolnij się od niewyspania i zwróć uwagę na materace Nowogard. Podłoże na którym zasypiasz ma ogromny wpływ na jakość Twojego życia. Ciągłe zmęczenie nie pozwala Ci czerpać z dnia w stu procentach. Możesz to zmienić wybierając innowacyjne rozwiązania, które sprawią, że problemy ze snem pójdą w niepamięć, albo znacznie się zniwelują. Odpowiednie podłoże to klucz do sukcesu, dlatego materace Nowogard oferują szereg zastosowań i opcji, które dobierzesz według własnych preferencji. W czasie snu regeneruje się cały organizm. Nocą ciało odpoczywa i nabiera nowych sił. Nie jest to jednak możliwe na źle dobranej powierzchni. Nieodpowiednie podłoże może prowadzić do wielu nieprzyjemnych konsekwencji. Najczęściej jest to ból pleców, ale także schorzenia kręgosłupa, z którymi walka jest bardzo trudna. W naszej ofercie znajdziesz zarówno materace sprężynowe, piankowe, jak i ortopedyczne. Szeroki wybór zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wysokiej jakości materiałom materace Nowograd przyciągają coraz więcej zainteresowanych. Spójrz, jak wygląda nasza oferta i znajdź podłoże idealne dla Ciebie!

Materace piankowe Nowogard

Niezwykle komfortowy wypoczynek zapewnią ci materace piankowe Nowogard. Dzięki wypełnieniu stworzonemu z elastycznej pianki idealnie dopasują się do kształtu Twojego ciała. Niezwykła miękkość pozwoli Ci zasnąć w krótką chwilę i sprawi, że obudzisz się wypoczęty jak nigdy dotąd. Materace piankowe Nowogard nadają się nie tylko dla dorosłych, ale także dzieci. Ich układ kostny nie jest jeszcze w pełni rozwinięty, potrzebują więc modeli o wysokiej elastyczności, które pozwolą na jego prawidłowy rozwój. To także doskonały wybór dla par, ponieważ produkty nie przenoszą drgań wywołanych poruszaniem się podczas snu.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Nowogard

Materace sprężynowe Nowogard to innowacyjność zamknięta w klasyce. W większości modeli znajdują się sprężyny umieszczone w osobnych kieszonkach, które stanowią perfekcyjne podparcie dla Twojego kręgosłupa. Co ważne materace sprężynowe Nowogard uginają się tylko w miejscu położenia ciężaru, nie przenoszą więc drgań i dopasowują się do ciała użytkownika. Elastyczność punktowa oraz niezwykły komfort sprawiają, że to częsty wybór klientów. Zadbają one o zdrowie całego Twojego ciała zapewniając mu spokojny sen i odpowiednie, podtrzymujące kręgosłup podłoże. Sprawdź nowoczesne rozwiązania i pozwól sobie na nową, lepszą jakość snu.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Nowogard

Jeśli szukasz produktu, który zapewni Ci wsparcie całego ciała i zadba o stabilność kręgosłupa materace ortopedyczne Nowogard to świetny wybór. Obecne czasy równają się z niezliczoną ilością godzin spędzonych przed komputerem i brakiem odpowiedniej aktywności fizycznej. Sprawia to, że Twoje ciało jest obciążone, ale możesz to zmienić wybierając odpowiednie produkty. W naszej ofercie znajdziesz modele, które sprawdzą się osobom w trakcie rehabilitacji, czy schorzeń okolic pleców. Uchronią Cię również od powstania wad postawy. Materace ortopedyczne Nowogard zadbają o Twoje zdrowie i zapewnią Ci wysoką jakość snu.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Nowogard

Zadbaj o komfort Twojego snu i zdrowie całego ciała decydując się na poduszki do spania Nowogard. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno klasyczne modele puchowe, jak i nowoczesne produkty stworzone z niesamowicie elastycznej pianki. Tak szeroki wybór sprawia, że coraz więcej klientów decyduje się na poduszki Nowogard. Produkty te zadbają o perfekcyjne podparcie karku, szyi oraz głowy. Dzięki nim pożegnasz się z męczącymi bólami wspomnianych okolic i zaczniesz wysypiać się komfortowo. To dobra opcja dla alergików i osób, które wyjątkowo cenią sobie higienę snu. Większość produktów wyposażona jest w zdejmowane pokrowce, które można regularnie prać.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej