Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Szczecinek

Materace, poduszki, kołdry, pościel Szczecinek - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Szczecinek

W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę zwracamy na jakość snu. Nic dziwnego, w końcu odpowiada on między innymi za prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia oraz gwarantuje dobre samopoczucie. Właśnie dlatego warto w pierwszej kolejności zadać o właściwe podłoże do spania, czyli materace Szczecinek. Decydując się na konkretne modele, warto wiedzieć, w jaki sposób je prawidłowo wybrać. Główną rolę odgrywają tutaj osobiste preferencje, potrzeby oraz czynniki, takie jak waga, wiek czy stan zdrowia. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić swoim plecom najlepsze wsparcie, a także odpowiednią stabilizację całego ciała. Przekłada się to w pozytywny sposób na regenerację organizmu, a tym samym i zdrowy sen. Co więcej, materace Szczecinek zostały wyposażone w antyalergiczny pokrowiec z możliwością zdjęcia. Wiele elementów wyposażenia łóżka, w tym poduszki i kołdry mają wyjątkowy wpływ na jakość oraz efektywność naszego snu. Jednak główną rolę odgrywają tutaj materace Szczecinek, dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie modele są dostępne w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Materace piankowe Szczecinek

Materace piankowe Szczecinek cieszą się pozytywną opinią w społeczeństwie. Wszystko za sprawą swojej niezwykłej miękkości oraz wyjątkowego wrażenia otulenia w czasie snu. Za te cechy odpowiada zastosowana wewnątrz pianka, która dodatkowo jest w stanie idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu naszego ciała. Jak się okazuje, jej liczne rodzaje różnią się między sobą właściwościami, przez co jesteśmy w stanie znaleźć model idealnie dopasowany do naszych potrzeb oraz oczekiwań. Współczesne materace piankowe Szczecinek są dostępne zarówno w wersji dla dzieci, jak i dorosłych.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Szczecinek

Materace sprężynowe Szczecinek to produkty, do których coraz więcej osób się przekonuje. Wszystko za sprawą wypełnienia, które w większości przypadków stanowią innowacyjne sprężyny kieszeniowe lub multipocket. Zostały one osadzone w indywidualnych kieszonkach materiałowych, co umożliwia niezależną pracę podłoża pod naciekiem. W ten sposób są w stanie zagwarantować wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań. Materace sprężynowe Szczecinek są zalecane przede wszystkim parom, jednak nie ma przeciwwskazań, aby każdy, kto preferuje sprężyste podłoże, je wybrał!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Szczecinek

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak zapewnić swojemu kręgosłupowi najlepsze wsparcie w czasie snu. Idealną propozycją są materace ortopedyczne Szczecinek, które posiadają innowacyjne właściwości zapobiegające rozwijaniu się lub pogłębianiu wad postawy i schorzeń kręgosłupa. Jest to możliwe z uwagi na rodzaj wypełnienia, które w niemalże doskonały sposób dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała, zapewniając najlepsze wsparcie oraz zachowanie fizjologicznego ułożenia pleców. Materace ortopedyczne Szczecinek to produkty polecam każdemu!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Szczecinek

Poduszki do spania Szczecinek są dość popularne na współczesnym rynku. Wszystko z uwagi na zastosowane wewnątrz wypełnienie, które podzielić można na naturalne, syntetyczne oraz piankowe. W zależności od niego, produkty różnią się między sobą właściwościami i oferowanym rodzaje komfortu. Co więcej, przy wyborze dobrej poduszki Szczecinek, warto również postawić na dopasowany do nas kształt, wysokość i wielkość danego produktu. Zatem nie czekamy i już dziś sprawdźmy, co jest dostępne w ofercie sklepów stacjonarnych oraz internetowych!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Szczecinek lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: