Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wałcz

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wałcz - Zachodniopomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wałcz

Każdego dnia człowiek wstaje i kładzie się spać do łóżka. W czasie snu nasze ciało odpoczywa po ciężkim dniu i regeneruje się, dzięki czemu rano możemy obudzić się pełni energii i wypoczęci. Jednak, aby móc cieszyć się zdrowym oraz efektywnym wypoczynkiem, warto w pierwszej kolejności zadbać o materace Wałcz. Są one jednym elementem, który bezpośrednio ma kontakt z naszym ciałem i jest w stanie zagwarantować prawidłowe wsparcie sylwetki czy kręgosłupa. Jak się okazuje, wybierając prawidłowo dopasowane do nas materace Wałcz, możemy zapobiec pojawiającym się rano dolegliwościom bólowym czy sztywności karku. Jednak jak je wybrać? Stawiamy tutaj na osobiste preferencje odnośnie twardości czy rodzaju odczuwalnego komfortu. Następnie uwzględniamy niemniej ważne, osobiste potrzeby oraz czynniki, takie jak waga, wiek czy stan zdrowia. Decydując się na materace Wałcz, stawiamy na wysokiej jakości produkty, które będą nam służyć przez lata. Sprawdzą się one w sypialni dzieci i dorosłych, dlatego już dziś sprawdźmy, jakie modele spełniają nasze wymagania!

Materace piankowe Wałcz

Wyjątkowy komfort czasie snu? Jest to możliwe poprzez wyposażenie swojego łóżka w materace piankowe Wałcz! Te wyjątkowe produkty, które poprzez unikalne wnętrze są w stanie idealnie dopasować się do każdego z nas, niezależnie od osobistych preferencji czy potrzeb. Wszystko za sprawą licznych oraz niezwykle zróżnicowanych modeli, które gwarantują szeroki wybór. Co więcej, wszystkie materace piankowe Wałcz gwarantują nam wyjątkowy komfort w czasie snu, a także miękkość czy przyjemne wrażenie otulenia.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Wałcz

Szukasz idealnego rozwiązania do sypialni małżeńskiej? A może chcesz wyposażyć swoje łóżko w sprężyste podłoże do spania? Niezależnie od potrzeby, warto zwrócić uwagę na materace sprężynowe Wałcz, a wszystko to z uwagi na ich wyjątkowe cechy! Wśród nich wyróżnia się nie tylko niesamowita sprężystość, ale także redukcja drgań oraz wysoka elastyczność punktowa! Odpowiedzialne za to są sprężyny kieszeniowe, w które większość współczesnych modeli została wyposażona. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace sprężynowe Wałcz.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Wałcz

Szukasz podłoża do spania, które będzie w stanie zadbać o kręgosłup? Postaw na materace ortopedyczne Wałcz! Te unikalne produkty wyróżniają się na tle innych statusem wyrobu medycznego, a także wszystkimi niezbędnymi atestami i certyfikatami. Ich budowa, cechy oraz wyjątkowe właściwości są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu ciała użytkownika, przez co gwarantują najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Co więcej, materace ortopedyczne Wałcz umożliwiają jego fizjologiczne ułożenie w czasie snu.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Wałcz

Nie wiesz, jak zwiększyć efektywność swojego snu? Postaw na wysokiej jakości poduszki do spania Wałcz! To unikalne produkty, które dzięki swojej budowie są w stanie odpowiednio dopasować się do głowy, tym samym gwarantując najlepsze wsparcie dla kręgosłupa w odcinku szyjnym. Niesie to ze sobą wiele pozytywnych skutków, w tym zachowanie prawidłowego ułożenia ciała w czasie snu. Jednak, aby poduszki Wałcz mogły we właściwy sposób pełnić swoją rolę, to muszą być dopasowane do osobistych potrzeb oraz preferencji użytkownika. Oznacza to, że pod uwagę należy wziąć parametry, takie jak wysokość, twardość, rozmiar czy rodzaj wypełnienia wybranego modelu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Wałcz lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: