Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Brwinów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Brwinów - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Brwinów

Żyjemy w biegu i staramy się jak najwięcej rzeczy zrobić w jak najkrótszym czasie, często rezygnując ze snu. Jest to nieprawidłowo postępowanie, gdyż to właśnie zdrowy wypoczynek gwarantuje nam energię, dobre samopoczucie czy odpowiednią koncentrację. Z uwagi na to nie czujemy i już dziś zadbajmy o jakość i efektywność snu, decydując się na wyposażenie łóżka w materace Brwinów! Produkty tego typu zostały specjalnie stworzone w celu jak najlepszego dopasowania się do swojego użytkownika. Mowa tutaj nie tylko o właściwej twardość, ale również budowie, która umożliwia dopasowanie się podłoża do anatomicznej budowy ciała użytkownika. Dzięki temu nasz kręgosłup przez całą noc zachowany jest w fizjologicznej pozycji, a mięśnie mogą się prawidłowo zregenerować. Co więcej, materace Brwinów gwarantują antyalergiczne i higieniczne warunki do spania! Decydując się na tego typu produkty do spania, pamiętajmy, aby każdy model odpowiednio dopasować do osobistych czynników, potrzeb oraz preferencji. Zatem już dziś sprawdźmy, jakie oferuje materace Brwinów i znajdźmy tam coś dla siebie!

Materace piankowe Brwinów

Materace piankowe Brwinów świetnie sprawdza się w sypialni małych dzieci, nastolatków, osób dorosłych czy seniorów! Wszystko z uwagi na innowacyjny rodzaj wypełnienia, którym jest pianka. Można podzielić ją na kilka rodzajów, w tym wysokoelastyczną czy termoelastyczną, a każda z nich ma inne właściwości. Fakt ten wykorzystują producenci, łącząc je ze sobą i oferując nam liczne, różniące się między sobą modele. Dzięki temu możemy niemalże w sposób idealny dopasować materace piankowe Brwinów do osobistych preferencji oraz potrzeb! Co więcej, każdy z nich oferuje wyjątkowy komfort oraz przyjemnie otula czasie snu.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Brwinów

Materace sprężynowe Brwinów w znacznym stopniu różnią się od tych, które były nam znane jeszcze kilkanaście lat temu. Dlaczego? Otóż ich wnętrze zostało unowocześnione i już w większości modeli znajdziemy sprężyny kieszeniowe. Od klasycznych odróżnia je to, że zostały umieszczone w osobnych kieszonkach materiałowych. Dzięki temu cały materac jest w stanie pracować w sposób samodzielny, tylko pod wpływem nacisku ciała użytkownika. Z uwagi na to, materace sprężynowe Brwinów gwarantują wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań. Produkty tego typu są najlepsze dla par oraz osób, które preferują tego rodzaju komfort.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Brwinów

Materace ortopedyczne Brwinów posiadają status wyrobu medycznego, który potwierdza, że przeszły one restrykcyjne testy oraz badania. Dzięki temu mają udowodnione działanie prozdrowotne, które w korzystny sposób przekładają się na stan naszego kręgosłupa. W jaki sposób? Otóż zarówno budowa, jak i właściwości wypełnienia przekładają się na wręcz idealne dopasowanie się do anatomicznej budowy ciała użytkownika. Pozwala to zachować kręgosłup w fizjologicznym ułożeniu przez całą noc, a to znacząco zmniejsza ryzyko pogłębiania się lub kształtowania wad postawy oraz innych schorzeń. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace ortopedyczne Brwinów!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Brwinów

Na komfortowy sen wpływa wiele czynników, a jednym z nich są poduszki Brwinów! Produkty te są w stanie prawidłowo wspierać kręgosłup szyjny, głowę oraz barki, co w znaczący sposób eliminuje dolegliwości bólowe spowodowane przez te partie ciała. Co więcej, odznaczają się wysoką higienicznością i antyalergicznością, dzięki czemu znacząco poprawiają jakość wypoczynku. Na rynku znaleźć można poduszki Brwinów w licznych wariantach, które różnią się między sobą wypełnieniem, wielkością i twardością. Dlatego pamiętajmy, aby przede wszystkim uwzględnić te czynniki przy wyborze wymarzonego modelu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Brwinów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: