Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wołomin

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wołomin - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wołomin

Zdrowy sen umożliwia nam prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia oraz, jak się okazuje, pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie oraz wysoką efektywność pracy. Z uwagi na to, warto zadbać o jakość wypoczynku z najlepszy z możliwych sposobów - poprzez materace Wołomin! Produkty te zostały specjalnie stworzone dla zapewnienia człowiekowi higienicznych i antyalergicznych warunków. Co więcej, są w stanie świetnie dopasować się do anatomicznej budowy ciała, gwarantując tym samym prawidłowe wsparcie nie tylko całej sylwetki, ale także kręgosłupa. W ten sposób możemy zachować go w fizjologicznym ułożeniu i wyeliminować ryzyko porannych dolegliwości bólowych ze strony, np. szyi. Materace Wołomin posiadają wiele dodatkowych cech, dzięki którym jesteśmy w stanie dopasować je do swoich potrzeb. Decydując się na najlepsze podłoże do spania, warto postawić na materace Wołomin, jednak nie tylko. Zwróćmy również naszą uwagę na ergonomiczne poduszki oraz ciepłe kołdry, które dodatkowo w korzystny sposób wpływają na jakość i efektywność wypoczynku.

Materace piankowe Wołomin

Materace piankowe Wołomin cieszą się coraz większą popularnością wśród nas. Wszystko za sprawą wyjątkowego wkładu, który został zbudowany na bazie innowacyjnej pianki. Podzielić ją można na kilka rodzajów, z czego każdy z nich wyróżnia się innymi właściwościami. Fakt ten wykorzystują producenci, łącząc je ze sobą i tworząc modele, które są w stanie idealnie dopasować się do naszych osobistych preferencji oraz potrzeb. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace piankowe Wołomin. W końcu sprawdzą się one idealnie w każdej sypialni!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Wołomin

Coraz więcej osób zastanawia się, które modele produktów do spania są w stanie zagwarantować nam najlepszą sprężystość podłoża. Świetną propozycją będą materace sprężynowe Wołomin, a wszystko z uwagi na innowacyjne wypełnienie. Stanowią go sprężyny kieszeniowe, które zostały umieszczone w osobnych kieszonkach materiałowych. W ten sposób materace sprężynowe Wołomin są w stanie zaoferować swojemu użytkownikowi nie tylko najlepsze wsparcie kręgosłupa, ale także wysoką elastyczną punktową oraz redukcję drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Wołomin

Materace ortopedyczne Wołomin są najlepszym podparcie dla kręgosłupa w czasie snu. Wszystko za sprawą cech, takich jak wysoka elastyczność punktowa oraz wydzielone strefy twardości, które są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała, gwarantując najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Pamiętajmy jednak, aby wybierać je z uwagi na osobiste czynniki oraz preferencje, gdyż tylko wtedy materace ortopedyczne Wołomin są w stanie zapobiec powstawaniu wad postawy oraz niwelowaniu dolegliwości bólowych.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Wołomin

Poduszki do spania Wołomin znaleźć można na współczesnym rynku w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Wyróżniają się dużą różnorodnością, gdyż każdy model odznacza się innymi stopniem twardości, wysokością oraz wielkością. Co więcej, różnią sie również wnętrzem, gdyż znaleźć się tam może wypełnienie naturalne (np. puch kaczy), syntetyczne (np. włókna poliestrowe) lub piankowe (np. pianka termoelastyczna). Z uwagi na to, niezwykle ważne jest odpowiednie dopasowanie produktu do osobistych preferencji oraz potrzeb. Dzięki temu, poduszki Wołomin mogą wspierać kręgosłup szyjny, głowę oraz barki, jednocześnie umożliwiając prawidłową regenerację mięśniom.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Wołomin lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: