Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Piastów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Piastów - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Piastów

W celu zapewnienie sobie zdrowego wypoczynku, wielu z nas stosuje się do zasad prawidłowej higieny snu. Uwzględnia się tutaj odpowiednią dietę oraz prawidłową aranżację sypialni. Wielu z nas jednak zapomina, jak niezwykle ważne są właściwe artykuł do sypialni, w tym materace Piastów. Dlaczego? Ich wybór jest niezwykle trudny, dlatego warto pamiętać, aby w pierwszej kolejności uwzględnić osobiste potrzeby, preferencje czy czynniki, wśród których wyróżnia się waga, wiek oraz stan zdrowia. Wszystko z uwagi na fakt, że poprzez odpowiednio dopasowanie do użytkownika, materace Piastów są w stanie wspierać kręgosłup oraz sylabizować ciało. Przekłada się to na zwiększenie komfortu wypoczynku oraz zapewnienie właściwej regeneracji organizmu. Jednak nie zapominajmy, że materace Piastów to niejeden produkty, które wchodzą w skład artykułów do sypialni. Jak się okazuje, wyróżnić tutaj można również ergonomiczne poduszki oraz ciepłe kolory. Właśnie dlatego nie ma co czekać i już dziś warto sprawdzić, jakie modele są dostępne w sklepach internetowych i stacjonarnych.

Materace piankowe Piastów

Materace piankowe Piastów to innowacyjne modele, które są w stanie zapewnić nam wysokiej jakości wypoczynek. Wyróżniają się one przede wszystkim niezwykłą miękkością, wyjątkowym komfortem oraz przyjemnym wrażeniem otulenia. Co więcej, każdy z nich posiada antyalergiczne właściwości, a także pokrowiec, który można z łatwością ściągnąć i wyprać. Materace piankowe Piastów cieszą się coraz większą popularnością, a wszystko za sprawą ich licznych modeli, które są dostępne na współczesnym rynku. W ten sposób każdy z nas jest w stanie znaleźć coś dla siebie!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Piastów

Zastanawiasz się, jak współczesne materace sprężynowe Piastów wpływają na komfort wypoczynku? Otóż okazuje się, że zastosowane sprężyny kieszeniowe są w stanie pracować w sposób niezależny od siebie pod wpływem nacisku ciała. W ten sposób gwarantują każdemu z nas sprężyste podłoże, a także wysoką elastyczność punktową czy redukcję drgań. Jak się okazuje, są to cechy pożądane nie tylko przez osoby preferujące tego rodzaju komfort, ale także pary. W końcu materace sprężynowe Piastów niweluje efekt fali, gdy partner zmienia pozycje w czasie snu lub wstaje.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Piastów

Zastanawiasz się, jak materace ortopedyczne Piastów są w stanie wpłynąć na jakość naszego snu? Otóż te unikalne produkty znacząco wyróżniają się na tle innych, gdyż posiadają status wyrobu medycznego, a także liczne atesty i certyfikaty. Co więcej, ich budowa oraz właściwości są w stanie umożliwić idealne dopasowanie się podłoża do ciała użytkownika, dzięki czemu kręgosłup zachowany jest w fizjologicznym ułożeniu. W ten sposób materace ortopedyczne Piastów eliminują dolegliwości bólowe spowodowane przez schorzenia kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Piastów

Poduszki do spania Piastów stanowią najwyższej jakości produkty, które są w stanie zachować prawidłowe ułożenie górnych partii ciała w czasie snu. Dotyczy to przede wszystkim głowy, kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz barków. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej budowie oraz właściwościom, które dopasowują się do anatomicznych kształtów ciała. Jednak, aby poduszki Piastów mogły w prawidłowy sposób pełnić swoją funkcję, to musimy je odpowiednio dopasować do osobistych potrzeb oraz preferencji, a także uwzględnić rodzaj wypełnienia, twardość czy wysokość.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Piastów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: