Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kozienice

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kozienice - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kozienice

Sen ma przełożenie na niemal każdą dziedzinę naszego życia. Związane jest to z tym, że to właśnie podczas nocnego wypoczynku się regenerujemy. Dlatego bardzo ważne jest, żeby w naszym łózku panowały rzeczywiście komfortowe warunki. Pomogą Ci w tym właśnie materace Kozienice. Materace Kozienice oferują najlepsze produkty, które musisz mieć, jeśli chcesz spokojnie przespać noc. Wskażemy tutaj oczywiście materace, lecz nie tylko. Nie możemy zapomnieć między innymi o poduszkach. Wybierać możemy spośród wielu, które wypełnia się pianką termoelastyczną. Są one profilowane w specjalne kształty, dzięki czemu są w stanie porządnie podpierać naszą głowę, szyję oraz barki! Nie brakuje też porządnych kołder, które mają dbać o nasz komfort termiczny czy też prześcieradeł, które chronią materac przed zabrudzeniem. Materace Kozienice to wyłącznie wysokiej jakości modele. Wybierać możemy spośród tych wypełnionych piankami, lecz również sprężynowych. Na pewno każdemu uda znaleźć się idealną opcję dla niego.

Materace piankowe Kozienice

Materace piankowe Kozienice to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Nowoczesne wyroby świetnie dopasowują się do naszych indywidualnych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że będą one w odpowiedni sposób podpierać nasze ciało i przyjemnie je otulać: to gwarantuje nam między innymi pianka termoelastyczna. Oczywiście, materace piankowe Kozienice to też szereg innych rozwiązań. Pod lupę weźmy na przykład piankę lateksową. Jest ona bardzo trwała, świetnie podpiera ciało i przy okazji wykazuje szereg właściwości antyseptycznych. Na pewno każdy znajdzie idealny model dla siebie!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Kozienice

Jeśli chcesz stawiać na zdrowy i komfortowy sen, który w parze idzie chociażby z długą żywotnością produktu wybierz właśnie materace sprężynowe Kozienice. Znajdziesz tutaj między innymi starannie opracowane wyroby kieszeniowe, gdzie elementy wypełnienia nie dotykają się bezpośrednio ze sobą. Idealną opcją będą też te typu multipocket, gdzie sprężyny posiadają naprawdę malutką średnicę, przez co powierzchnia jeszcze bardziej indywidualnie reaguje na wywierany przez nasze ciało nacisk. Materace sprężynowe Kozienice nie odkształcają się, co daje nam pewność, że świetnie będą służyć w naszych sypialniach naprawdę długo

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Kozienice

Jeśli chcesz zadbać o dobrą kondycję całego Twojego organizmu wybierz właśnie materace ortopedyczne Kozienice. Oferują one wyroby wyłącznie ze starannie opracowanych materiałów, jak nowoczesne pianki czy też sprężyny typu multipocket o bardzo małej średnicy, które dodatkowo umieszcza się w osobnych kieszeniach. Materace ortopedyczne Kozienice posiadają też bardzo często wypełnie wyprofilowane w aż siedem stref twardości, przez co każda partia ciała otrzymuje indywidualne podparcie. Warto też wspomnieć o ich licznych właściwościach antyalergicznych. Jest to idealna opcja do każdego łóżka!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Kozienice

Po czym poznać porządne wyroby do spania? Wybierz poduszki do spania Kozienice i przekonaj się, że to opcja w sam raz dla Ciebie! Wskazana kategoria to wyłącznie modele najwyższej jakości. Dostępne są między innymi wyroby z pianką termoelastyczną. Jest to surowiec, który bez dwóch zdań zasługuje na naszą uwagę, ponieważ reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do jego krzywizn. Dzięki temu mamy pewność, że poduszki Kozienice będą idealnie podpierać naszą głowę, odcinek szyjny kręgosłupa oraz barki!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Kozienice lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: