Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Mława

Materace, poduszki, kołdry, pościel Mława - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Mława

Wielu z nas zastanawia się, jak można zwiększyć komfort wypoczynku, wpływając jednocześnie na jego jakość oraz długość. Jak się okazuje, odpowiedzialne za to są liczne czynniki, wśród których wyróżnić można materace Mława - dlaczego? Prawidłowo dopasowane do osobistych potrzeb oraz preferencji podłoże do spania jest w stanie zagwarantować najlepszą stabilizację sylwetki użytkownika, a także wsparcie dla kręgosłupa. Jest to niezwykle ważne, gdyż umożliwia właściwą regenerację mięśni oraz każdej komórki w naszym ciele. Co więcej, materace Mława zapewniają higieniczne oraz antyalergiczne warunki do spania, które wynikają z zastosowanych materiałów oraz pokrowca. Dla większego komfortu warto uwzględnić inne produkty do sypialni, jak ergonomiczne poduszki czy antyalergiczne kołdry. Warto wiedzieć, jakie oferuje materace Mława, ponieważ są one zróżnicowane, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować model do swoich indywidualnych potrzeb. Są One dostępne zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

Materace piankowe Mława

Wielu z nas zastanawia się, jak zapewnić sobie wysokiej jakości wypoczynek. Jak się okazuje, dużą rolę odgrywają tutaj materace piankowe Mława, które w swoim wnętrzu posiadają innowacyjną piankę. W zależności od jej rodzaju poszczególne modele mogą wyróżniać się innymi cechami. Z uwagi na to, każdy z nas jest w stanie idealnie dopasować je do swoich osobistych potrzeb i preferencji, niezależnie od wieku czy stanu zdrowia! Materace piankowe Mława wyróżniają się również wyjątkową miękkością oraz przyjemnym wrażeniem otulenia, jednocześnie gwarantując odpowiednie wsparcie kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Mława

Wyjątkowo komfortowy oraz zdrowy sen są w stanie zapewnić nam materace sprężynowe Mława. Są to innowacyjne produkty, które w większości przypadków posiadają wewnątrz sprężyny kieszeniowe. Wynika to z umieszczenia ich w osobnych kieszonkach materiałowych, przez co nie mają ze sobą kontaktu i mogą pracować w sposób niezależny pod wpływem nacisku ciała użytkownika. Dzięki temu materace sprężynowe Mława gwarantują wysoką elastyczność punktową, redukcję drgań oraz wyjątkowo sprężyste podłoże.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Mława

Szybką regeneracją ciała oraz odpowiednia kondycja, fizyczna i psychiczna najczęściej wynika ze zdrowego wypoczynku. Można go sobie zagwarantować dzięki produktom ze statusem wyrobu medycznego, jak np. materace ortopedyczne Mława. Idealnie dopasowują się one do anatomicznych kształtów ciała, przez co świetnie wspierają kręgosłup oraz stabilizują całe ciało. Nie można również zapomnieć o tym, że tego rodzaju modele sprawdzą się w sypialni osób zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa, gdyż materace ortopedyczne Mława są w stanie zniwelować dolegliwości bólowe czy zapobiegać ich pogłębianiu się.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Mława

Poduszki do spania Mława stanowią niezastąpiony element wyposażenia łóżka każdego z nas. Dlaczego? Przede wszystkim ich odpowiednia budowa oraz wypełnienie są w stanie zagwarantować prawidłowe wsparcie głowy czy kręgosłupa w odcinku szyjnym, a także umożliwiają właściwą regenerację mięśni górnych partii ciała. Co więcej, tego typu modele wyróżniają się niezwykle antyalergicznymi warunkami do spania. Jest to możliwe z uwagi na odpowiednią wentylację wnętrza oraz zdolność odparowywania zgromadzonej przez noc wilgoci. Nie czekamy i już dziś sprawdźmy, jakie oferuje poduszki Mława!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Mława lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: