Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kobyłka

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kobyłka - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kobyłka

Wiele się mówi o tym, że zdrowy i spokojny wypoczynek jest niezwykle ważny. Właśnie dlatego coraz częściej stosujemy się do zasad prawidłowej higieny snu, która polega przede wszystkim na odpowiedniej diecie, aktywności fizycznej oraz wyposażeniu swojego łóżka w komfortowe materace Kobyłka. Dlaczego? Są one w stanie odpowiednio dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, przez co wspierają zarówno całe ciało, jak i kręgosłup. Z uwagi na to pamiętajmy, aby wybierać materace Kobyłka w odpowiedni sposób. Polega on przede wszystkim na uwzględnieniu osobistych potrzeb oraz czynników, takich jak waga, wiek oraz stan zdrowia. Jednak to nie wszystko, gdyż dużą rolę odgrywają indywidualne preferencje odnośnie wyboru twardości. Jest to ważne, gdyż zbyt miękkie lub twarde podłoże do spania nie jest w stanie prawidłowo spełniać swojej funkcji. Na szczęście, znajdujące się na współczesnym rynku materace Kobyłka różnią się między sobą właściwościami, przez co każdy z nas jest w stanie wybrać coś dla siebie! Znaleźć je można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Materace piankowe Kobyłka

Zastanawiasz się, w jaki sposób zagwarantować sobie wysokiej jakości odpoczynek? A może szukasz podłoża do spania dla dziecka lub seniora? Materace piankowe Kobyłka będą świetnym wyborem, niezależnie od zaistniałej sytuacji. Wszystko to za sprawą szerokiego wyboru wśród dostępnych na rynku modelach, które jest w stanie zapewnić każdemu unikalne wypełnienie. Stanowi je innowacyjna pianka, która dzieli się na kilka rodzajów, w tym termoelastyczną i lateksową. Każda z nich posiada charakterystyczne dla siebie cechy, dzięki którym materace piankowe Kobyłka świetnie sprawdzą się w każdej sypialni!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Kobyłka

Idealnym rozwiązaniem do sypialni małżeńskiej są materace sprężynowe Kobyłka. Fakt ten wynika z zastosowanego wewnątrz wypełnienia, które w większości przypadków stanowią sprężyny kieszeniowe. Ich unikalna budowa odpowiada za cechy, takie jak redukcja drgań, wysoka elastyczność punktowa czy niesamowita sprężystość podłoża. Co więcej, wszystkie materace sprężynowe Kobyłka zostały wyposażone w pokrowce z możliwością ściągnięcia. Znacząco ułatwia to zachowanie produktu w czystości, a także w pozytywny sposób wpływa na higieniczne i antyalergiczne warunki.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Kobyłka

Zastanawiasz się, jak zadbać o kręgosłup w czasie snu? Pomóc w tym może wyposażenie łóżka w odpowiednie materace ortopedyczne Kobyłka. Dlaczego? Ich właściwe dopasowanie do osobistych potrzeb oraz stanu zdrowia znacząco umożliwia prawidłowe wsparcie kręgosłupa w czasie snu. Jest to możliwe poprzez unikalną budowę oraz właściwości, dzięki którym są one w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała. Co więcej, materace ortopedyczne Kobyłka są w stanie znacząco zminimalizować rozwój schorzeń.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Kobyłka

Istnieje wiele sposobów na zwiększenie jakości snu, a jednym z nich jest wyposażenie swojego łóżka w poduszki Kobyłka. Są to produkty specjalnie przeznaczone do wypoczywania, gdyż ich budowa oraz właściwości odpowiadają za prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym, głowy czy też barków. Dzięki temu możliwe jest zachowanie właściwego ułożenia ciała w czasie snu, co w pozytywny sposób przekłada się na jakość naszego snu. Jednak, aby poduszki do spania mogły pełnić swoją rolę, to muszą być odpowiednio dopasowane do preferencji użytkownika.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Kobyłka lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: