Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Legionowo

Materace, poduszki, kołdry, pościel Legionowo - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Legionowo

“Nic nie może przecież wiecznie trwać”... Trudno nie zgodzić się z tym popularnym cytatem ze znanej piosenki, prawda? Jest to zdanie, które można dopasować niemal do wszystkiego, nawet do podłoży do snu oraz akcesoriów sypialnianych. Jak bowiem wiadomo, każda rzecz materialna ma swoją określoną żywotność, która - nawet jeśli produkt był idealnie dobrany - kiedyś się kończy. Jeśli więc czujesz, że elementy wyposażenia Twojej sypialni przestają spełniać swoją funkcję, wybierz materace Legionowo i zdecyduj się na zmiany! Materace Legionowo to najwyższej jakości marki zajmujące się produkcją podłoży do snu, poduszek, kołder i stelaży o nieskończenie wielu pozytywnych właściwościach. Wszystkie wymienione produkty są dobranowane w każdym calu, a ponadto są objęte wieloletnią gwarancją, która sprawia, że wyrób może być użytkowany przez bardzo długie lata. Wybierając materace Legionowo nie musisz martwić się o jakość wyrobów. Starannie wyselekcjonowany asortyment sprawia, że możesz poświęcić 100% swojej uwagi na dobór produktów posiadających parametry zgodne z Twoimi indywidualnymi potrzebami i preferencjami.

Materace piankowe Legionowo

Jeszcze całkiem niedawno pianki były komponentami, które uznawano na niewarte uwagi. Niechęć do tych materiałów wynikała głównie z tego, iż pojawiało się dużo opinii, że podłoża do snu zbudowane na ich bazie są bardzo podatne na odkształcenia. Wzrost świadomości na temat doboru odpowiednich elementów wyposażenia sypialni i postęp technologiczny sprawił jednak, że materace piankowe Legionowo pojawiają się w coraz większej ilości domów. Komponentami, które bezkonkurencyjnie spełniają swoją funkcję są między innymi pianki termoelastyczne, wysokoelastyczne i lateksowe. To właśnie dzięki nim materace piankowe Legionowo są tak wspaniałe.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Legionowo

Sprężyny, elementy amortyzujące, pokrowiec - wymienione warstwy są trzema podstawowymi, które znajdują się w produktach takich, jak materace sprężynowe Legionowo. Mimo tego, że elementów jest stosunkowo niewiele, tego typu wyroby skradły serca bardzo wielu użytkowników, nawet tych najbardziej wymagających. Materace sprężynowe Legionowo są bowiem niesamowicie elastyczne punktowo - ta cecha sprawia, że podłoża doskonale podpierają kręgosłup, a jednocześnie idealnie dopasowują się do kształtu ciała użytkownika, łamiąc tym samym wszelkie stereotypy na temat ortopedycznych materaców.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Legionowo

Dolegliwości bólowe w obrębie kręgosłupa potrafią zamienić się w prawdziwy koszmar, szczególnie w momencie, gdy pojawiają się niemal każdego dnia. Możesz się ich pozbyć lub chociażby je zminimalizować za pomocą dobrze dobranego podłoża do snu. Materace ortopedyczne Legionowo są świetną propozycją nie tylko dla mieszkańców tego miasta, ale również dla osób z całej Polski. Jakość, funkcjonalność i stosunkowo przystępna cena wspomnianych produktów sprawia, że materace ortopedyczne Legionowo zaczynają pojawiać się w niemal każdym domu.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Legionowo

Kiedy ostatnio wymieniałeś/aś swoją poduszkę? Badania dowodzą, że powinno się to robić co kilka lat. Wynika to z faktu, iż akcesoria sypialniane (nawet te najwyższej jakości, o które użytkownicy dbają) z biegiem czasu stają się siedliskiem wielu bakterii i roztoczy. Jeśli więc przyszła pora na wymianę, bez wahania wybierz poduszki Legionowo. Są to wyroby antyalergiczne i w pełni bezpieczne dla zdrowia. Zarówno ich wypełnienie, jak i poszycie zostało wykonane z materiałów i surowców najwyższej jakości, tak, by nie przyciągały one szkodliwych mikroorganizmów. Poduszki do spania Legionowo to stosunkowo niewielka inwestycja, która przez lata będzie podwyższała komfort Twojego nocnego wypoczynku.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Legionowo lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: