Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ząbki

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ząbki - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ząbki

Przeważnie każdy nasz dzień zaczyna się i kończy w tym samym miejscu. Mówimy tutaj, rzecz jasna o łóżku, w którym najczęściej spędzamy całą noc, czyli aż ⅓ doby. W związku z długim okresem użytkowania powinniśmy zadbać o to, aby było jak najlepiej do nas dostosowane, a pomóc w tym mogą materace Ząbki. Coraz częściej zastanawiamy się nad tym, dlaczego podłoże do spania o wysokiej jakości odgrywa tak ważną rolę. Wszystko za sprawą zapewniania nam komfortowych i higienicznych warunków do spania, co skutkuje większą efektywnością wypoczynku. Co więcej, gwarantuje najlepsze wsparcie dla naszego ciała, jak i pleców. Ma to ogromne znaczenie, gdyż nieefektywny sen negatywnie wpływa na zdrowie oraz ogólne samopoczucie. Zatem już dziś warto dowiedzieć się, jakie oferuje materace Ząbki i odpowiednio dopasować model do swoich potrzeb oraz preferencji. Ich zakupu dokonać można, odwiedzając sklep stacjonarny, jak i również internetowy. Wybór należy do tylko nas, aczkolwiek pamiętajmy, jak ważną rolę pełnią materace Ząbki dla efektywnego wypoczynku.

Materace piankowe Ząbki

Materace piankowe Ząbki są gwarancją zdrowego, komfortowego i spokojnego snu. Wszystko dzięki zastosowanej wewnątrz, innowacyjnej piance, która w zależności od rodzaju może posiadać różne właściwości. Głównie jednak, produkty tego typu charakteryzują się niezwykłą miękkością oraz przyjemnym wrażeniem otulenia podczas spania. Umożliwia to właściwe wsparcie naszego kręgosłupa oraz stabilizacja całego ciała. Materace piankowe Ząbki są doskonałą propozycją dla każdego, jednak należy pamiętać, aby dopasować je według własnych preferencji oraz potrzeb.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Ząbki

Dla osób, które w większym stopniu preferują niezwykle sprężyste podłoże do spania, coraz częściej zaleca się materace sprężynowe Ząbki. Wszystko to poprzez ich nowoczesne właściwości, które wynikają z użycia w dużej części modeli wkładu bazującego na sprężynach kieszeniowych. Pozwalają one na indywidualną pracę produktu pod wpływem nacisku naszego ciała, co zapewnia liczne cechy. Wśród nich wyróżnia się między innymi wysoką elastyczność punktową oraz redukcją drgań. Co więcej, materace sprężynowe Ząbki umożliwiają każdemu z nas zdrowy sen oraz prawidłowe wsparcie pleców.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Ząbki

Niestety, coraz częściej spotykamy się z licznymi problemami oraz dolegliwościami związanymi z kręgosłupem. Możemy poradzić sobie z tym na wiele sposobów, w tym także poprzez materace ortopedyczne Ząbki! Wyróżniają się one innowacyjną budową, dzięki której są w stanie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała. Gwarantuje to najlepsze wsparcie dla kręgosłupa, co w dodatku zapobiega rozwijaniu się, a także powstawaniu różnego rodzaju schorzeń. Zatem nie warto zwlekać i już dziś sprawdźmy, jakie oferują materace ortopedyczne Ząbki.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Ząbki

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów, aby skutecznie zwiększyć jakość i efektywność naszego snu. Jednym z nich jest wyposażenie łóżka w odpowiednie poduszki do spania Ząbki. Są one w stanie odpowiednio dopasować się do kształtu głowy użytkownika, zapewniając najlepsze wsparcie dla górnych partii ciała (barki czy kręgosłup w odcinku szyjnym). Jednak pamiętajmy, że muszą być one odpowiednio dopasowane do naszych osobistych potrzeb oraz preferencji. Na szczęście na rynku, poduszki Ząbki dostępne są w licznych wariantach. Z uwagi na to, pamiętajmy, aby wybierać je po uwzględnieniu wysokości, twardości, wielkości i rodzaju wypełnienia danego modelu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Ząbki lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: