Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pruszków

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pruszków - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pruszków

Zdrowy styl życia z roku na rok zyskuje na popularności i nie zapowiada się, by miało się to zmienić. Wiele osób odnajduje pasję w sporcie, a ponadto zmienia swoją dietę na zdecydowanie bardziej zbilansowaną. Mimo tego wszystkiego, spora część wciąż bagatelizuje kwestię snu. To błąd - właśnie nocny wypoczynek jest czymś, dzięki czemu następuje regeneracja mięśni i stawów. Ponadto, mózg podczas nocy organizuje informacje i zapisuje te, które są najistotniejsze. Sen powinien więc być nie tylko długi, ale również dobry jakościowo. Osoby, które pragną, by warunki w sypialni uległy poprawie powinny zapoznać się z ofertą sklepu materace Pruszków. Materace Pruszków to doskonały wybór dla osób, które cenią dbałość o każdy szczegół oraz najwyższą jakość wykonania. W procesie produkcji podłoży do snu i akcesoriów sypialnianych znajdujących się w ofercie wykorzystano najnowsze technologie i innowacyjne materiały, które doskonale się ze sobą łączą. Właśnie dzięki temu materace, kołdry, poduszki i stelaże posiadają tak wiele pozytywnych właściwości. Gdzie przetestować i kupić materace Pruszków? Wybór należy do Ciebie! Są dostępne zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online.

Materace piankowe Pruszków

Jeszcze do niedawna uważano, że pianki nie są odpowiednimi surowcami do budowy podłoża do snu, ponieważ były nietrwałe. Od kilku lat można jednak zauważyć, że tendencja się zmienia. Materace piankowe Pruszków są coraz częściej wybierane. Nie ma w tym nic dziwnego - są lekkie, przystępne cenowo, a ponadto posiadają liczne właściwości prozdrowotne. Wysoka elastyczność, umiejętność dopasowywania się do kształtu ciała i wysoka higiena użytkowania to cechy, które sprawiają, że materace piankowe Pruszków stale plasują się na wysokim miejscu listy bestsellerów.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Pruszków

Większość osób zapewne pamięta czasy, gdy sprężynowe podłoża do snu zawładnęły rynkiem. Materace bonellowe, bo tak właśnie nazywano popularne jeszcze kilkanaście lat temu modele, znajdowały się niemal w każdym domu. Materace sprężynowe Pruszków mają z nimi niewiele wspólnego - są to bowiem innowacyjne produkty, które potrafią spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zostały zbudowane na bazie sprężyn kieszeniowych lub multipocket, dzięki którym podłoże staje się niesamowicie elastyczne punktowo. Materace sprężynowe Pruszków są ponadto niesamowicie odporne na odkształcenia i doskonale podpierają kręgosłup.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Pruszków

Coraz częściej zauważa się, że zainteresowani zakupem nowego podłoża do snu zwracają uwagę na to, czy produkt ma właściwości prozdrowotne. Użytkownikom zależy bowiem na tym, by ból kręgosłupa i innych części ciała był minimalizowany podczas nocy. Produktami, które posiadają wspomniane cechy są materace ortopedyczne Pruszków o strefowej budowie. Są to wyroby, które podpierają każdą część ciała z osobna, a twardość danego obszaru jest zależna wprost proporcjonalnie od wywieranych nacisków. Materace ortopedyczne Pruszków posiadają masę certyfikatów i wyróżnień zdobytych na drodze wnikliwych testów i badań - można mieć więc pewność, że są to produkty najwyższej jakości.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Pruszków

Poduszki do spania Pruszków to produkty, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Dlaczego? Ponieważ są dostępne w wielu różnych kształtach, twardościach, wielkościach i wysokościach. Ponadto, ich wypełnienie jest stworzone z wysokiej jakości, szybko rozwijających się komponentów - pianek. Pozytywne opinie ekspertów i użytkowników, a także masa pozytywnych właściwości to tylko jedne z wielu zalet, jakimi mogą się poszczycić poduszki Pruszków. Jeśli zależy Ci na wyrobach, które będą inwestycją, nie wahaj się ani chwili dłużej!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Pruszków lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: