Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sochaczew

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sochaczew - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sochaczew

Sen to czas, w którym nasz organizm ma czas na regenerację. Średnio przesypiamy ⅓ doby, dlatego warto zadbać, wyposażyć swoje łóżko w najlepsze produkty do spania. Pod uwagę należy tutaj wziąć stelaż, poduszkę, kołdrę oraz materace Sochaczew. Wraz z ramą, tworzą one najlepsze warunki do wypoczynku, dzięki czemu możemy w ciągu dnia cieszyć się dobrym samopoczuciem i energią. Dla wielu z nas wybór podłoża do spania stanowi nie lada wyzwanie. Jednak warto pamiętać, aby kierować się w dużej mierze tylko osobistymi preferencjami oraz potrzebami. Dlaczego? Materace Sochaczew to produkty, które między sobą różnią się licznymi cechami i właściwościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie je odpowiednio do siebie dopasować. W ten sposób zagwarantujemy sobie najlepsze wsparcie sylwetki oraz fizjologiczne ułożenie kręgosłupa. Materace Sochaczew idealnie sprawdzą się w każdej sypialni, niezależnie od wieku, wagi czy stanu zdrowia - wystarczy tylko wybrać odpowiedni model! Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych jesteśmy w stanie spotkać się z szeroką ofertą, dlatego nie czekajmy i sprawdźmy ją już dziś!

Materace piankowe Sochaczew

Coraz częściej wybieramy materace piankowe Sochaczew, a wszystko z uwagi na ich niesamowite właściwości. Wynikają one z zastosowania najnowocześniejszej pianki, którą podzielić można na kilka rodzajów, w tym na piankę wysokoelastyczną, termoelastyczna oraz lateksową. Co więcej, materace Sochaczew gwarantują wyjątkowy komfort w czasie wypoczynku, a także przyjemnie otulają ciało. Na rynku dostępne są liczne modele, różniące się między sobą cechami oraz stopniem twardości, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować je do naszych indywidualnych preferencji oraz potrzeb.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Sochaczew

Materace sprężynowe Sochaczew zostały stworzone z myślą o osobach preferujących niezwykle sprężyste podłoże do spania. Wynika to z zastosowania niezwykle wytrzymałych i trwałych sprężyn, które w większości modeli zostały osadzone w materiałowych kieszonkach. W ten sposób są w stanie pracować niezależnie pod wpływem nacisku ciała użytkownika. Przekłada się to na wysoką elastyczność punktową, a także redukcję powstających poprzez zmianę pozycji partnera drgań. Materace sprężynowe Sochaczew są zalecane przede wszystkim parom, jednak każdy z nas może się na nich wyspać!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Sochaczew

O kręgosłup można dbać na wiele sposobów, w tym poprzez zainwestowanie w materace ortopedyczne Sochaczew. Dlaczego? Statystycznie w łóżku spędzamy osiem godzin, a tego rodzaju produkty są w stanie zapewnić prawidłowe wsparcie oraz stabilizację kręgosłupa w podczas wypoczynku. Co więcej, ich budowa oraz właściwości niwelują dolegliwości bólowe spowodowane przewlekłymi schorzeniami kręgosłupa oraz minimalizują ryzyko pogłębiania się wad postawy. Warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace ortopedyczne Sochaczew i dbać o swój kręgosłup przez całą noc.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Sochaczew

Zdrowy i spokojny wypoczynek pozwala na prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia. Jednak, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak niektóre elementy wyposażenia łóżka, w tym poduszki do spania Sochaczew, wpływają na jakość i efektywność wypoczynku. Przede wszystkim umożliwiają one prawidłowe wsparcie głowy i barków, przy jednoczesnej stabilizacji kręgosłupa w odcinku szyjnym. Przekłada się to na właściwą regenerację mięśni, dzięki czemu rano budzimy się wypoczęci i bez, np. sztywnego karku. Poduszki Sochaczew to wysokiej jakości produkty, które możemy znaleźć w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Sochaczew lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: