Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Góra Kalwaria

Materace, poduszki, kołdry, pościel Góra Kalwaria - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Góra Kalwaria

Czy wiesz, że od tego, jak przebiegnie Twoja noc zależy niemal cały następny dzień? Na jakość snu wpływa cała masa czynników - do grupy tej zalicza się osobiste przyzwyczajenia, warunki panujące w sypialni, a także stan zdrowia. Najprościej zmienić rzecz jasna drugi z wymienionych czynników, a mianowicie aranżację sypialni. Nie bez powodu dużo mówi się o skomponowaniu ergonomicznego łóżka dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb. Znaczenie ma zarówno stelaż, rama, poduszka, jak i kołdra, natomiast zdecydowanie najważniejszym aspektem jest podłoże - jeśli szukasz idealnego, koniecznie zapoznaj się z tym, jakie materace Góra Kalwaria masz na wyciągnięcie ręki. Niewygodne podłoża do snu, które nie dopasowywały się do ciała użytkownika już dawno zniknęły ze sklepowych półek. Materace Góra Kalwaria to propozycje najwyższej jakości - pochodzą od znanych producentów, którzy oferują zarówno modele piankowe, jak i sprężynowe. Nowoczesne technologie i starannie wyselekcjonowane materiały sprawiają, że materace Góra Kalwaria to produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Materace piankowe Góra Kalwaria

Podłoża do snu przeszły w ostatnim czasie niemałą metamorfozę. Materace piankowe Góra Kalwaria są najlepszym przykładem na to, że była to zmiana na plus. W ich wnętrzu znajdują się bowiem różnego rodzaju pianki (surowce uważane za najszybciej rozwijające się na rynku), a także ich połączenia. Tworzywa te, jak się bowiem okazuje, doskonale się dopełniają i posiadają cechy, których na próżno szukać w innych modelach. Materace piankowe Góra Kalwaria są dostępne w wielu różnych odsłonach - w ich wnętrzu znajduje się na przykład pianka termoelastyczna reagująca na temperaturę ciała i naciski, a także pianka lateksowa o właściwościach antybakteryjnych.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Góra Kalwaria

Jakie są najpopularniejsze podłoża do snu? Oczywiście, że sprężynowe! Ich funkcjonalność zachwyca od lat. Nowoczesne technologie i materiały pozwoliły jednak na stworzenie jeszcze wygodniejszych i trwalszych propozycji, takich jak materace sprężynowe Góra Kalwaria. Większość propozycji opiera się na dość zaskakującej budowie - każda sprężyna jest bowiem umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu pracuje indywidualnie i zapewnia niesamowitą elastyczność punktową. Materace sprężynowe Góra Kalwaria są więc doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają ogromnego komfortu.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Góra Kalwaria

Na jakość nocnego wypoczynku ma wpływ cała masa czynników. Oddziaływać negatywnie może między innymi nawracający ból kręgosłupa. Materace ortopedyczne Góra Kalwaria mogą być ratunkiem - zostały bowiem wyprodukowane z myślą o osobach w trakcie leczenia, a także o sportowcach, pacjentach obłożnie chorych, czy też o seniorach. Ich właściwości prozdrowotne zostały potwierdzone dzięki wnikliwym testom i badaniom. Jeśli więc zależy Ci na jak najszybszej regeneracji mięśni - nie czekaj, wybierz materace ortopedyczne Góra Kalwaria.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Góra Kalwaria

Poszukujesz poduszki syntetycznej, naturalnej, czy piankowej? Ostatnie z wymienionych bez problemu kupisz w sklepie poduszki do spania Góra Kalwaria. W asortymencie znajdują się wyroby najwyższej jakości, które dzięki swoim właściwościom prozdrowotnym są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Pianka termoelastyczna, czyli najczęściej wykorzystywany w produkcji poduszek surowiec, to materiał niesamowicie szybko reagujący na temperaturę ciała i naciski. Kupując poduszki Góra Kalwaria możesz mieć pewność, że doświadczysz wyższego niż kiedykolwiek poziomu komfortu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Góra Kalwaria lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: