Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Węgrów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Węgrów - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Węgrów

Chcesz zapewnić sobie najwyższej jakości wypoczynek w komfortowych warunkach? Postaw na materace Węgrów, czyli produkty, które są w stanie w prawidłowy sposób wspierać oraz ustabilizować naszą sylwetkę. Przekłada się to korzystnie na efektywność snu. Jak się okazuje, materace Węgrów wyróżniają się unikalną budową, dzięki której w odpowiedni sposób dopasowują się do ciała użytkownika. Umożliwia to regenerację mięśni, a także zachowanie kręgosłupa w fizjologicznej pozycji przez całą noc. Co więcej, wyróżniają się właściwościami antyalergicznymi, które gwarantują zdrowy wypoczynek każdemu, nawet alergikom! Jednak pamiętajmy, aby w prawidłowy sposób dopasować je do swoich osobistych preferencji oraz potrzeb, gdyż tylko wtedy są w stanie w prawidłowy sposób pełnić swoją funkcję. Decydując się na materace Węgrów, wybieramy najlepsze podłoże do spania, które zagwarantuje nam wysokiej jakości wypoczynek. Znaleźć je można w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

Materace piankowe Węgrów

Szukasz uniwersalnego podłoża do spania, które sprawdzi się w każdej sypialni? Wypróbuj materace piankowe Węgrów, czyli najczęściej wybierane produkty do spania! W swoim wnętrzu zostały wyposażone w unikalną i innowacyjną piankę, która dzieli się na kilka rodzajów, a każdy z nich odznacza się innymi cechami. W ten sposób mamy szeroki wybór odnośnie modelu, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować je do swoich osobistych preferencji oraz potrzeb. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace piankowe Węgrów.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Węgrów

Coraz więcej osób zastanawia się, jakie podłoże do spania może zaoferować nam odpowiednią sprężystość. Najlepiej sprawdzą się tutaj materace sprężynowe Węgrów, które w swoim wnętrzu posiadają innowacyjną sprężynę kieszeniową. Od klasycznej wyróżnia ją to, że każda ze sprężyn została osadzona w osobnych kieszonkach materiałowych. Dzięki temu są one w stanie zagwarantować liczne, unikalne cechy oraz właściwości, w tym wysoką elastyczność punktową czy redukcję drgań wywołanych przez np. zmianę pozycji. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie materace sprężynowe Węgrów dostępne są w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Węgrów

Nie wiesz, jak zadbać o kręgosłup w czasie snu? Najlepszą opcją będzie zainwestowanie w materace ortopedyczne Węgrów! Są to produkty, które poprzez unikalną budowę są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, gwarantując właściwie wsparcie dla kręgosłupa. W ten sposób osoby zmagające się z wszelkimi dolegliwościami ze strony pleców mogą wyeliminować ryzyko pogłębiania się ich lub kształtowania. Z uwagi na to nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie materace ortopedyczne Węgrów są w ofercie sklepów internetowych i stacjonarnych!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Węgrów

Wielu z nas zastanawia się, w jaki sposób dbać o kręgosłup w czasie snu. Oczywiście główną rolę odgrywają tutaj materace do spania, jednak warto również zwrócić uwagę na poduszki Węgrów. Zapewniają one prawidłowe dopasowanie się do anatomicznych kształtów głowy, stabilizując kręgosłup w odcinku szyjnym oraz zapewniając wsparcie dla barków. Dzięki temu są w stanie zapewnić każdemu z nas komfortowy oraz efektywny wypoczynek. Co więcej, każdego ranka budzimy się bez dolegliwości bólowych związanych z nadwyrężeniem mięśni górnych partii ciała. Zatem nie czekajmy i już dziś zainwestujmy w poduszki do spania Węgrów!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Węgrów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: