Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Nowy Dwór Mazowiecki

Materace, poduszki, kołdry, pościel Nowy Dwór Mazowiecki - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Nowy Dwór Mazowiecki

W dzisiejszych czasach zdrowie jest jednym z najważniejszych priorytetów wśród społeczeństwa. Właśnie dlatego zaleca się, aby dbać nie tylko o zdrową dietę czy wróżenie aktywność fizyczną, ale także odpowiedni wypoczynek. Zapewnić go mogą wysokiej jakości materace Nowy Dwór Mazowiecki. W jaki sposób? Podłoże do spania odgrywa niezwykle ważną funkcję w naszym życiu, gdyż poprzez swoją budowę oraz wypełnienie jest w stanie dopasować się do anatomicznych kształtów naszego ciała. Przekłada się to na zapewnienie prawidłowego wsparcia dla kręgosłupa oraz odpowiednią stabilizację sylwetki, dzięki czemu możemy rano budzić się wypoczęci i pełni energii. Jednak, aby materace Nowy Dwór Mazowiecki mogły we właściwy sposób wpływać na jakość naszego snu, to należy je odpowiednio dopasować do osobistych preferencji i potrzeb. Warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace Nowy Dwór Mazowiecki, gdyż znacząco zwiększają one komfort wypoczynku. Dodatkowo możemy swoje łóżko wyposażyć w ergonomiczną poduszkę oraz antyalergiczną kołdrę.

Materace piankowe Nowy Dwór Mazowiecki

Wyjątkowy komfort wypoczynku zapewnić nam mogą przede wszystkim materace piankowe Nowy Dwór Mazowiecki. Wszystko z uwagi na innowacyjne wypełnienie, które stanowi uniwersalna pianka. Można ją podzielić na kilka rodzajów, z czego każdy z nich charakteryzuje się innymi właściwościami. Z uwagi na to producenci coraz częściej łączą je w jednym modelu, co umożliwia dokładne dopasowanie do osobistych potrzeb oraz preferencji użytkownika. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace piankowe Nowy Dwór Mazowiecki.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Nowy Dwór Mazowiecki

Każdy z nas chce się wyspać na komfortowym podłoże do spania. Zapewnić je mogą materace sprężynowe Nowy Dwór Mazowiecki, które wyróżniają się wyjątkową sprężystością, wysoką elastycznością punktową oraz redukcją drgań. Wszystko za sprawą wyjątkowego wypełnienie, które znaleźć można w większości produktów. Stanowią je sprężyny kieszeniowe umieszczone w indywidualnych kieszonkach materiałowych. Oznacza to, że nie dotykają się i są w stanie reagować w sposób samodzielny na nacisk ciała użytkownika. Z uwagi na to, materace sprężynowe Nowy Dwór Mazowiecki świetnie sprawdzą się w sypialni par!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Nowy Dwór Mazowiecki

Idealne sprawcie kręgosłupa w czasie snu? Jest to możliwe poprzez nowoczesne materace ortopedyczne Nowy Dwór Mazowiecki, które zostały stworzone z myślą o osobach zmagającymi się z dolegliwościami ze strony kręgosłupa. Z uwagi na to, są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów sylwetki użytkownika, podpierając we właściwy sposób kręgosłup. Dzięki temu materace ortopedyczne Nowy Dwór Mazowiecki są w stanie wyeliminować dolegliwości bólowe spowodowane schorzeniami kręgosłupa, a także zminimalizować ryzyko ich pogłębiania się.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Nowy Dwór Mazowiecki

Poduszki do spania Nowy Dwór Mazowiecki to produkty, które zostały stworzone w celu zagwarantowania nam komfortowego oraz efektywnego wypoczynku. Umożliwia to ich unikalna budowa oraz właściwości wynikające z wypełnienia. Dzięki temu możliwe jest prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym, głowy oraz barków. Co więcej, pozwala na właściwą regenerację mięśni. Jednak, aby poduszki Nowy Dwór Mazowiecki mogły pełnić swoją rolę, należy wybierać je, uwzględniając osobiste potrzeby, preferencje oraz parametry modelu, takie jak wysokość, rodzaj wypełnienia czy twardość.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Nowy Dwór Mazowiecki lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: