Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Piaseczno

Materace, poduszki, kołdry, pościel Piaseczno - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Piaseczno

Brak snu lub zbyt mała jego ilość może przynieść opłakane konsekwencje. Rozdrażnienie, brak motywacji, trudności z koncentracją, mniejsza odporność na stres, czy też ogólne rozbicie to tylko niektóre z nich. Jeśli więc odczuwasz tego typu objawy aż nader często, przemyśl stworzone warunki w sypialni. Aranżacja tego wnętrza wymaga bowiem dokładności i zadbania o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Znaczenie ma zarówno poduszka, na której śpisz, jak i stelaż, na którym umieszcza się materac. Jeśli chcesz zadbać o swój sen, wybierz materace Piaseczno! Materace Piaseczno to starannie wyselekcjonowane modele, które są w stanie spełnić oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Asortyment sklepu jest na tyle duży, że każdy, bez względu na wiek, wagę i wzrost są w stanie znaleźć tam coś idealnego dla siebie. Pianki i sprężyny, z których wykonano materace Piaseczno to produkty najwyższej jakości, dzięki którym wyroby zyskują na trwałości. W sklepie materace Piaseczno znajdują się również otulające kołdry, ergonomiczne poduszki i dopracowane stelaże - są to elementy, nad którymi również warto się pochylić, ponieważ często to właśnie one wpływają na jakość nocnego wypoczynku.

Materace piankowe Piaseczno

Jednymi z najczęściej spotykanych modeli, na które można natrafić podczas poszukiwań idealnego podłoża do snu, są materace piankowe Piaseczno. Są to produkty stworzone z materiałów o przeróżnych właściwościach, między innymi z pianek termoelastycznych reagujących na temperaturę ciała użytkownika. Pianka lateksowa jest z kolei surowcem, który sprawia, że podłoże do snu staje się niesamowicie higieniczne i pozbawione wszelkich bakterii. Materace piankowe Piaseczno to produkty niesamowicie wygodne i innowacyjne, które sprawdzą się przez długie lata.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Piaseczno

Kolejną grupą podłoży do snu, która cieszy się niesłabnącą popularnością, są materace sprężynowe Piaseczno. Uniwersalne sprężyny kieszeniowe lub multipocket, na bazie których zostały zbudowane, są umieszczone w osobnych, materiałowych kieszonkach. Właśnie dzięki temu pracują indywidualnie i sprawiają, że podłoże cechuje się doskonałą elastycznością punktową. Materace sprężynowe Piaseczno doskonale dopasowują się do anatomicznej budowy ciała użytkownika i są idealnym rozwiązaniem dla par, szczególnie tych o dużej różnicy wagowej.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Piaseczno

Nawracający ból kręgosłupa i inne nieprzyjemne schorzenia w tym obszarze to prawdziwy koszmar. Jeśli tego typu nieprzyjemności pojawiają się stosunkowo często, warto zapoznać się z tym, jakie materace ortopedyczne Piaseczno są na wyciągnięcie ręki. W sklepie stacjonarnym i online można zakupić propozycje z profilowanymi strefami twardości, które są w stanie podpierać każdą część ciała z osobna, w zależności od wywieranych przez nią nacisków. Materace ortopedyczne Piaseczno to produkty, których jakość została potwierdzona na drodze wnikliwych testów i badań.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Piaseczno

W chwili obecnej użytkownicy mają do wyboru całą masę przeróżnych akcesoriów sypialnianych. Poduszki są dostępne w wersjach naturalnych, syntetycznych i piankowych. Jeśli zależy Ci na tych ostatnich, wybierz poduszki do spania Piaseczno. To starannie wyselekcjonowane produkty wypełnione surowcami najwyższej jakości, które reagują na temperaturę ciała użytkownika oraz na naciski wywierane przez głowę. Poduszki Piaseczno to najlepszy wybór dla każdego, komu zależy na zdrowym i komfortowym śnie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Piaseczno lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: