Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Szydłowiec

Materace, poduszki, kołdry, pościel Szydłowiec - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Szydłowiec

Łóżko jest podstawą wygodnego i efektywnego snu. Ważne jest również to, aby stworzyć w sypialni dogodne warunki i zminimalizować stres do minimum. Pierwszy z wymienionych czynników jest jednak stosunkowo najprostszy do zmiany, jeśli zależy Ci na tym, by poprawić jakość swojego życia. Materace Szydłowiec to sklep, w którym z pewnością znajdziesz produkty idealne. Martwisz się o to, że nie uda Ci się dopasować podłoża do swoich potrzeb? Niepotrzebnie! Asortyment sklepu materace Szydłowiec jest na tyle szeroki i starannie wyselekcjonowany, że z pewnością uda Ci się znaleźć model wprost stworzony dla Ciebie. W ofercie znajdują się zarówno materace piankowe, jak i sprężynowe oraz połączenie dwóch wspomnianych - hybrydowe. Materace Szydłowiec są więc niesamowicie uniwersalne i funkcjonalne. Należy mieć jednak na uwadze fakt, iż wybór idealnego podłoża do snu to dopiero pierwszy krok na drodze do zdrowego i efektywnego snu - do pełni komfortu jest potrzebna również ergonomiczna poduszka, otulająca kołdra, oddychająca pościel i wysokiej jakości stelaż.

Materace piankowe Szydłowiec

Rynek sypialniany w ostatnim czasie bardzo się rozwinął, dlatego zainteresowani zakupem stają przed niełatwym wyborem. Warto wybrać materace piankowe Szydłowiec, które spełniają oczekiwania wymagających użytkowników. Zachęcające okazują się być nie tylko ich niesamowite właściwości, ale również cena. Materace piankowe Szydłowiec składają się z komponentów różnego rodzaju, począwszy od pianek termoelastycznych, a skończywszy na piankach lateksowych. Ogromną zaletą tych materiałów jest fakt, iż doskonale się ze sobą łączą, dlatego ich właściwości świetnie się uzupełniają.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Szydłowiec

Funkcjonalność, elastyczność punktowa, komfort - tymi kilkoma słowami najłatwiej opisać materace sprężynowe Szydłowiec. Produkty te są bowiem zbudowane na bazie nowoczesnych sprężyn kieszeniowych lub multipocket, które dzięki rozmieszczeniu w osobnych kieszonkach pracują indywidualnie. Materace sprężynowe Szydłowiec to świetny wybór dla seniorów, sportowców, a także par o dużej różnicy wagowej. Na ich powierzchni nie tworzy się bowiem tak zwany “efekt fali”, a mięśnie regenerują się zdecydowanie szybciej.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Szydłowiec

Celem nocnego wypoczynku jest między innymi regeneracja mięśni. Jak jednak wiadomo, nie zawsze się tak dzieje - niekiedy o poranku nie czuje się ulgi, a jedynie nieprzyjemny ból w różnych częściach ciała, głównie w kręgosłupie. W takiej sytuacji najlepiej dowiedzieć się, jakie oferuje materace ortopedyczne Szydłowiec. Podział na zróżnicowane strefy twardości to jedna z najlepszych cech tego typu produktów, ponieważ podłoże dopasowuje się dzięki temu do anatomicznej budowy ciała użytkownika. To jednak nie wszystko - materace ortopedyczne Szydłowiec posiadają liczne certyfikaty, które potwierdzają ich bezpieczeństwo dla zdrowia.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Szydłowiec

Jednorazowy sen na źle dobranej poduszce nie będzie miał negatywnego wpływu na zdrowie, jedynie może obniżyć samopoczucie następnego dnia. Problem pojawia się jednak w momencie, gdy sytuacja zdarza się notorycznie, ponieważ model znajdujący się w Twojej sypialni nie jest dopasowany do Twoich potrzeb. Odwiedź sklep poduszki do spania Szydłowiec i czym prędzej znajdź propozycję wprost stworzoną dla Ciebie. Wolisz miękkie, czy twarde wyroby? A może zależy Ci na antyalergiczności? Poduszki Szydłowiec spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Szydłowiec lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: