Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Otwock

Materace, poduszki, kołdry, pościel Otwock - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Otwock

Niedobór snu może prowadzić do wystąpienia bardzo niepożądanych objawów. Człowiek chronicznie zmęczony bardzo często podupada na zdrowiu fizycznym i psychicznym. Do najbardziej podstawowych skutków takiej sytuacji zalicza się obniżoną odporność, zmniejszoną koncentrację i często występujące stany depresyjne. Jak jednak stwierdzić, co jest tego powodem? Bardzo często wina spada na nieodpowiednio dobrane podłoże do snu. Jeśli więc budzisz się niewyspany bez względu na długość snu, masz trudności z zasypianiem, a ból kręgosłupa o poranku powoli zaczyna być elementem rutynowym, sprawdź, jakie oferuje materace Otwock. Materace Otwock to starannie wyselekcjonowane produkty, które należy dobierać zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami. Osoby zainteresowane zakupem powinny zwracać uwagę na twardość podłoża, która jest ściśle zależna od wagi potencjalnego użytkownika, a także na wymiary wyrobu. Nie muszą jednak martwić się o to, czy produkt jest dobry jakościowo i odporny na odkształcenia - wszystkie materace Otwock takie są. W sklepie materace Otwock znajdują się nie tylko podłoża do snu (piankowe, sprężynowe, ortopedyczne), ale również akcesoria sypialniane. W końcu czym byłoby łóżko bez stelaża, otulającej kołdry, poduszki doskonale podpierającej kark i oddychającej pościeli?

Materace piankowe Otwock

Materace piankowe Otwock to bestsellery ostatnich lat! Nie ma się co dziwić - modele, które zbudowano z tych niesamowicie praktycznych i funkcjonalnych komponentów posiadają całą masę pozytywnych właściwości. Doskonale podpierają kręgosłup, tworzą higieniczne i antyalergiczne podłoże do snu, a jednocześnie sprawiają, że użytkownik czuje się, jakby spał na miękkiej, dopasowującej się do jego ciała chmurce. Materace piankowe Otwock mają jeszcze wiele innych zalet - są bardzo lekkie, dzięki czemu zdejmowanie pokrowca, zakładanie prześcieradła, czy nawet drobne przemeblowania nie stanowią problemu. Ponadto, nie wydają żadnych odgłosów.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Otwock

Materace sprężynowe Otwock to z kolei produkty, które pojawiły się na rynku już jakiś czas temu. Dziś są jednak sprzedawane w zdecydowanie lepszej, unowocześnionej wersji. Każda sprężyna znajduje się w osobnej, materiałowej kieszonce, dzięki czemu pracuje w pełni indywidualnie. Materace sprężynowe Otwock są więc nie tylko trwałe i odporne na odkształcenia, ale również bardzo elastyczne punktowo. Zapewniają bardzo duży komfort użytkowania i są doskonałym wyborem dla sportowców, seniorów oraz par o dużej różnicy wagowej.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Otwock

Wydaje Ci się, że robisz wszystko, co w Twojej mocy, a mimo to wciąż odczuwasz uciążliwe objawy schorzeń kręgosłupa? Zapoznaj się z ofertą sklepu materace ortopedyczne Otwock, które są dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online. Odpowiednio dobrane podłoże do snu może bowiem złagodzić dolegliwości bólowe i działać profilaktycznie. Postaw swoje cenne zdrowie na pierwszym miejscu i zadbaj o właściwości prozdrowotne, nie tylko o względną wygodę. Dowiedz się, jakie materace ortopedyczne Otwock masz do wyboru i zobacz, jak wielką zmianę może wprowadzić wymiana podłoża do snu na nowe.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Otwock

Poduszki Otwock to niezbędny element wyposażenia każdej sypialni. Akcesoria sypialniane tego typu są bowiem odpowiedzialne za podpieranie odcinka szyjnego kręgosłupa i głowy, a co za tym idzie - za zapewnianie komfortu na najwyższym poziomie i utrzymywanie całego ciała w ergonomicznej pozycji. Poduszki do spania Otwock to doskonały wybór dla każdego, któremu zależy na zdrowym i komfortowym śnie. Nowoczesne surowce i innowacyjne technologie wykorzystane w procesie produkcji sprawiają, że produkty te są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Otwock lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: