Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ciechanów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ciechanów - Mazowieckie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ciechanów

Prawidłowa higiena snu jest niezwykle ważna, gdyż umożliwia zdrowy wypoczynek, dzięki któremu człowiek może w ciągu dnia funkcjonować w prawidłowy sposób. Istnieje wiele czynników, które mają na nią wpływ, a do najważniejszych z nich należą materace Ciechanów. Statystycznie każdy z nas spędza w łóżku ⅓ swojego życia, dlatego warto zadbać o komfortowe warunki wypoczynku. W pierwszej kolejności powinniśmy postawić na solidną ramę łóżka, dobre stelaże i materace Ciechanów. To właśnie one mają kontakt z naszym ciałem, zapewniając mu prawidłowe wsparcie. Dzięki temu możemy wyspać się w komfortowych warunkach. Co więcej, tego rodzaju produkty odpowiadają również za higieniczne i antyalergiczne środowisko, przez co idealnie sprawdzą się w sypialni osób zmagających się z alergiami. Materace Ciechanów w dużej mierze odpowiadają za właściwe warunki do spania. Warto mieć jednak na uwadze, aby wybierać je zgodnie z osobistymi preferencjami oraz potrzebami. W sklepach stacjonarnych oraz internetowych znajdziemy różnego rodzaju modele, które między sobą różnią się właściwościami, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie!

Materace piankowe Ciechanów

Na rynku znaleźć można różnego rodzaju podłoża do spania, a do najpopularniejszych zaliczają się materace piankowe Ciechanów. Są to wyjątkowe modele, których wnętrze może być dopasowane zarówno do potrzeb dzieci, młodzieży, jak i osób starszych. Wszystko za sprawą nowoczesnej pianki, którą podzielić można na kilka rodzajów, w tym piankę lateksową, termoelastyczną czy wysokoelastyczną. Materace piankowe Ciechanów odznaczają się różnymi właściwościami, przez co są w stanie odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Ciechanów

Wygodę podczas snu mogą zapewnić wysokiej jakości materace sprężynowe Ciechanów. Większość modeli posiada w swoim wnętrzu nowoczesne sprężyny multipocket, które umożliwiają optymalne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Ich największą zaletą jest redukcja drgań wywoływanych poprzez zmianę pozycji w czasie snu, co doceni każda para. Materace sprężynowe Ciechanów są dostępne z pokrowcem wyposażonym w zamek, dzięki czemu możliwe jest ściągnięcie i wypranie go, zachowując tym samym najwyższy poziom higieny wypoczynku.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Ciechanów

Coraz więcej osób poleca materace ortopedyczne Ciechanów, a wszystko z uwagi na właściwości oraz budowę. Dzięki temu są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała, wspierając kręgosłup i zapewniając mu fizjologiczne ułożenie w czasie snu. W ten sposób są w stanie zniwelować ryzyko rozwijania się lub pogłębienia schorzeń. Materace ortopedyczne Ciechanów świetnie sprawdzą się w każdej sypialni - zarówno osób schorowanych, jak i chcących zadbać w profilaktyczny sposób o kręgosłup.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Ciechanów

Zastanawiasz się, jak w znaczący sposób zwiększyć jakość i długość wypoczynku? Postaw na poduszki do spania Ciechanów! Są to produkty, które idealnie sprawdzą się w każdej sypialni, a wszystko z uwagi na szeroki wybór. Na rynku znaleźć można modele różniące się wypełnieniem (naturalne, syntetyczne i piankowe), a także wysokością, twardością czy wielkością. A dlaczego poduszki Ciechanów pełnią tak ważną rolę? Przede wszystkim odpowiadają za prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym. Co więcej, stabilizują głowę oraz barki, uniemożliwiając nadmierne napięcie mięśni.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Ciechanów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Mazowieckiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: