Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Brzeg Dolny

Materace, poduszki, kołdry, pościel Brzeg Dolny - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Brzeg Dolny

Statystycznie przesypiamy aż ⅓ swojego życia, z uwagi na co, warto zadbać o najwyższy komfort wypoczynku. W jaki sposób? Istnieje wiele czynników, które wpływają korzystnie na jakość snu, w tym elementy wyposażenia łóżka. Za najważniejszy uznawane są materace Brzeg Dolny. Dlaczego? Z każdym rokiem coraz więcej osób jest świadomych tego, jak ważną rolę w procesie właściwego wysypiania się pełni dobre podłoże do spania. W końcu odpowiada ono za komfortowe i antyalergiczne warunki, jednocześnie wspierając w prawidłowy sposób kręgosłup. Dzięki temu możemy zapobiec dolegliwościom bólowym lub sztywności karku. Właśnie dlatego nie czekajmy i już dziś dowiedzmy się, jakie oferuje materace Brzeg Dolny. Jest to ważne, ponieważ różnią się one między sobą typem wypełnienia oraz cechami. Decydując się na materace Brzeg Dolny, warto pamiętać, aby wybierać je z uwagi na osobiste preferencje oraz czynniki, takie jak waga, wiek czy stan zdrowia. Dodatkowo komfort snu zwiększyć mogą inne artykuły sypialniane, takie jak ergonomiczna poduszka.

Materace piankowe Brzeg Dolny

Zarówno dla osób młodszych, jak i starszych zdrowy i spokojny sen jest niezwykle ważny. Właśnie dlatego powinniśmy zdecydować się na unikalne produkty do spania, jakimi są materace piankowe Brzeg Dolny. Dlaczego? Wewnątrz nich znajduje się nowoczesna pianka, która dzieli się na kilka rodzajów, w tym piankę termoelastyczną, wysokoelastyczną i lateksową. Dzięki temu nie tylko wyróżniają się wyjątkowym komfortem i przyjemnym wrażeniem otulenia, ale także posiadają wiele indywidualnych cech. Z uwagi na to, poszczególne materace piankowe Brzeg Dolny idealnie sprawdzą się w każdej sypialni.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Brzeg Dolny

Prawidłowy wypoczynek zapewnia nam spore pokłady energii na cały dzień oraz dobry nastrój, dlatego warto o niego zadbać i zainwestować w materace sprężynowe Brzeg Dolny. Stają się one coraz popularniejsze, gdyż w większości modeli znajdują się sprężyny kieszeniowe. Różnią się one od klasycznych tym, że zostały osadzone w osobnych kieszonkach materiałowych, które umożliwiają niezależną pracę pod wpływem nacisku ciała. Dzięki temu materace sprężynowe Brzeg Dolny wyróżniają się wysoką elastycznością punktową, sprężystością oraz redukcją drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Brzeg Dolny

Właściwe ułożenie kręgosłupa podczas snu? Sprawdź, jak w łóżku piszą się materace ortopedyczne Brzeg Dolny! Wyróżniają się one innowacyjną budową oraz właściwościami prozdrowotnymi. Dzięki temu w idealny sposób dopasowują się do anatomicznych kształtów użytkownika, zachowując jednocześnie fizjologiczne ułożenie pleców. W ten sposób eliminują dolegliwości bólowe, a także zapobiegają pogłębianiu się i rozwijaniu chorób kręgosłupa. Materace ortopedyczne Brzeg Dolny należą do wyrobów medycznych, z uwagi na co są należycie przebadane pod kątem bezpieczeństwa oraz wpływu na zdrowie.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Brzeg Dolny

Wielu z nas zastanawia się, jak zwiększyć komfort oraz jakość snu. W dużej mierze opiera się to na wyposażeniu łóżka w najwyższej jakości produkty do spania, takie jak poduszki Brzeg Dolny. Są one w stanie prawidłowo wspierać kręgosłup szyjny oraz głowę, zachowując je w fizjologicznej pozycji w czasie snu. Co więcej, fakt ten umożliwia odciążenie mięśni i ich prawidłową regenerację. Z uwagi na to, warto zdecydować się na poduszki do spania Brzeg dolny, które są odpowiednio dopasowane do naszych osobistych potrzeb oraz preferencji.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Brzeg Dolny lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: