Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wałbrzych

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wałbrzych - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wałbrzych

Materace Wałbrzych to prawdziwy hit! Znajdziesz tam nowoczesny produkty, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Modele piankowe, sprężynowe czy może hybrydowe? Przekonaj się, które będą najlepszą opcją dla Ciebie! Zastanawiasz się, jak znaleźć idealny materac? Jesteśmy przekonani, że profesjonalna ekipa sklepów materace Wałbrzych doradzi Ci, jak wybrać model na miarę Twoich potrzeb. Pod uwagę koniecznie musisz brać między innymi swoją wagę, od której w dużej mierze zależna jest twardość, lecz też wiek czy stan zdrowia! Ważną rolę odgrywają chociażby właściwości antyalergiczne czy pokrowce, w których wyroby są umieszczane. Materace Wałbrzych dają też szansę zaopatrzenia się w najlepsze modele przez internet, bez wychodzenia z domu. Zakupy możesz zrobić o dowolnej porze dnia i nocy, co bez wątpienia jest świetną opcją dla osób, które posiadają nieregularne godziny pracy. Dodajmy też, że materace Wałbrzych to najlepsze poduszki, o ergonomicznych kształtach czy też kołdry, które dbają o to, abyśmy przez całą noc zachowali optymalną temperaturę naszego ciała!

Materace piankowe Wałbrzych

Poznaj materace piankowe Wałbrzych i przekonaj się, dlaczego są one tak popularne! W końcu nowoczesne pianki są w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego z nas. Oznacza to, że zapewniają najwyższy komfort i przyjemne otulenia, a zarazem świetnie podpierają ciało, które przez całą noc jest utrzymywane w odpowiedniej pozycji. Materace piankowe Wałbrzych umieszcza się w starannie opracowanych pokrowcach, co dodatkowo oddziałuje na bezpieczeństwo użytkowania ich! Naszym zdaniem jest to idealna opcja dla każdego z nas.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Wałbrzych

Poznaj jakie koryści zagwarantują Ci nowoczesne materace sprężynowe Wałbrzych. Według nas jest to prawdziwy hit, który świetnie nada się w każdym łóżku. Pod uwagę weźmy chociażby wysokiej jakości modele typu multipocket. Dlaczego? Zacznijmy od tego, że posiadają one bardzo dużą ilość malutkich sprężyn, które umieszcza się w osobnych kieszeniach. Dzięki temu, że elementy wypełnienia nie dotykają się ze sobą bezpośrednio całość w sposób indywidualny reaguje na wywierany nacisk. Materace sprężynowe Wałbrzych sprawdzą się dla osób cięższych, par czy też sportowców, jednak nie tylko!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Wałbrzych

Materace ortopedyczne Wałbrzych to świetna opcja dla wszystkich, którzy muszą mierzyć się z kłopotami na tle zdrowotnych. Pomagają one w walce z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa, lecz też wadami postawy. Dobrze sprawdzą się też dla tych którzy wracają do formy po urazach i kontuzjach. Materace ortopedyczne Wałbrzych stanowią połączenie wyłącznie nowoczesnych rozwiązań, takich jak umieszczanie sprężyn w osobnych kieszeniach i łączenie ich z zaawansowanymi technologicznie piankami. Umieszczane są w starannie opracowanych pokrowcach o właściwościach antyalergicznych

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Wałbrzych

Poduszki do spania Wałbrzych to inny szereg wysokiej jakości wyrobów. Znajdziemy tutaj między innymi modele o specjalnych, ergonomicznych kształtach, które gwarantują idealne podparcie przez całą noc. Dzięki temu chociażby nie musimy zmagać się z dolegliwościami bólowymi, które często są w stanie skutecznie utrudniać nam wstawanie. Dodatkowo poduszki Wałbrzych są bardzo trwałe i na pewno będą stanowiły fantastyczną opcję - nie ma się tutaj nad czym zastanawiać! Wybierz idealny i ciesz się spokojną nocą.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Wałbrzych lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: