Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Głogów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Głogów - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Głogów

Zdrowy styl życia nie ogranicza się jedynie do racjonalnego odżywiania się i regularnej aktywności fizycznej. Ku uciesze lekarzy, coraz więcej osób zdaje sobie sprawę również z tego, iż nie bez znaczenia jest efektywny sen. To właśnie nocny wypoczynek przyspiesza regenerację mięśni, a ponadto wpływa na czystość umysłu. Warto jednak pamiętać, iż wietrzenie sypialni i regularny harmonogram snu to nie wszystko. Bardzo ważne jest również to, aby sypialnia była pomieszczeniem przytulnym i ergonomicznym. W poszukiwaniu elementów wyposażenia z pewnością pomoże sklep stacjonarny lub online materace Głogów. Materace Głogów to starannie wyselekcjonowane produkty, spośród których łatwo wybrać model idealny. Podłoża powstają bowiem w oparciu o najnowsze technologie, a komponenty wykorzystane do ich wytworzenia doskonale się ze sobą łączą. Materace Głogów są dzięki temu bardzo wygodne, elastyczne punktowo i trwałe. W ofercie sklepu znajdują się także wysokiej jakości akcesoria sypialniane, których znaczenia również nie warto ignorować. Do pełni komfortu bardzo często brakuje właśnie ergonomicznej poduszki, czy też otulającej kołdry.

Materace piankowe Głogów

Podłoża do snu różnią się od siebie nie tylko wielkością i grubością. Najważniejszy jest oczywiście rodzaj ich wypełnienia, który ma ogromny wpływ na właściwości, jakie posiadają. Materace piankowe Głogów to produkty, które, jak sama nazwa wskazuje, zostały zbudowane na bazie pianek różnego rodzaju: termoelastycznych, lateksowych, wysokoelastycznych. Z racji tego, iż są to jedne z najszybciej rozwijających się komponentów na rynku, tego typu podłoża do snu są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Materace piankowe Głogów są niesamowicie lekkie, funkcjonalne, wygodne i stosunkowo tanie.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Głogów

Komfort i trwałość to cechy, które wbrew pozorom można połączyć! Materace sprężynowe Głogów to jeden z najlepszych dowodów na potwierdzenie tej tezy. Zastosowane przy ich produkcji nowoczesne sprężyny kieszeniowe sprawiają, że są to niezwykle elastyczne punktowo podłoża do snu. Oznacza to, że idealnie dopasowują się do anatomicznej budowy ciała użytkownika i są odporne na odkształcenia. Jeśli więc szukasz wyrobów dopracowanych w każdym calu, sprawdzających się doskonale między innymi w sypialniach małżeńskich - koniecznie sprawdź, jakie oferuje materace sprężynowe Głogów.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Głogów

Materace ortopedyczne Głogów to produkty, które powstały z myślą o seniorach, sportowcach i osobach cierpiących z powodu różnego rodzaju schorzeń kręgosłupa. Wyroby posiadają wiele właściwości prozdrowotnych, które zostały potwierdzone licznymi certyfikatami. Można mieć pewność, że zapewniają szybszą regenerację mięśni i stawów, zapobiegają powstawaniu odleżyn, a ponadto są niesamowicie wygodne. Użytkownicy posiadający materace ortopedyczne Głogów mogą spokojnie przesypiać całą noc, a rano budzić się bez bólu.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Głogów

Czy wiesz, na jakie parametry należy zwracać uwagę wybierając poduszkę? Najważniejszymi jest rozstaw barków użytkownika, preferowana pozycja snu, a także jego indywidualne preferencje i potrzeby. Produkt idealny z pewnością znajdziesz w sklepie poduszki do spania Głogów - asortyment jest na tyle szeroki, że każdy, bez względu na wiek, wzrost i wagę, jest w stanie znaleźć tam coś dla siebie. Poduszki Głogów to starannie dopracowane produkty, których jakość zaskakuje nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nie czekaj - postaw swoją wygodę i komfort na pierwszym miejscu i wymień poduszkę na taką, która została stworzona właśnie dla Ciebie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Głogów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: