Dlaczego SleepMed?

Materace Strzegom

Materace Strzegom - Dolnośląskie

Materace Strzegom

Odpowiednio dobrane podłoże jest kluczem do jakościowego snu. Dobranie produktu do indywidualnych potrzeb to bardzo istotna składowa wypoczynku. Na co powinieneś zwrócić uwagę decydując się na materace Strzegom? Przede wszystkim na Twoje indywidualne wymagania i potrzeby. Istotny jest także Twój wzrost, waga, oraz wiek. Warto dobierać produkty kierując się określonymi wytycznymi - masz wtedy pewność, że będą Ci odpowiadać. Ważny jest stopień twardości podłoża, który możesz wybrać samodzielnie. Materace Strzegom to szereg innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą Ci na jakościowy wypoczynek. Dzięki oferowanym przez nas modelom w końcu wstaniesz wypoczęty, a w nowy dzień wejdziesz z uśmiechem. W naszym asortymencie znajdują się produkty piankowe, jak i sprężynowe, czy ortopedyczne. Każdy z nich posiada inne, wyjątkowe właściwości. Nie zapominaj, że oprócz podłoża ważnym aspektem dobrego snu są także warunki panujące w sypialni. Zadbaj o odpowiednie światło, jakościową kołdrę, czy wygodne poduszki. Najważniejsze jest jednak jednak miejsce, w którym zasypiasz. Materace Strzegom pozwolą Ci zapomnieć o nieprzespanych nocach i braku sił. Sprawdź, jak wygląda nasza oferta i wybierz coś idealnego dla siebie.

Materace piankowe Strzegom

Jeśli chcesz zadbać o sen na najwyższym poziomie zwróć uwagę na materace piankowe Strzegom. Modele te zostały stworzone z wykorzystaniem innowacyjnych pianek, które sprawiają, że produkt dopasowuje się idealnie do Twojego ciała. Możesz wybierać między różnymi rodzajami pianek - znajdziesz te z wypełnieniem lateksowym, termoelastycznym, czy wysokoelastycznym. Materace piankowe Strzegom to perfekcyjna opcja dla par, ponieważ nie przenoszą drgań. Decydując się na te modele wyśpisz się spokojnie i nie zaburzysz snu Twojego partnera. To również dobry wybór do sypialni dziecka - ponieważ jego układ kostny ciągle się rozwija, tak delikatne podłoże będzie strzałem w dziesiątkę.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Strzegom

Zależy Ci na elastyczności podłoża i odpowiednim podparciu kręgosłupa? Zobacz materace sprężynowe Strzegom! Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii odpowiadają one potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Najbardziej popularne modele kieszeniowe kryją w środku wiele sprężyn ukrytych w oddzielnych częściach materiału. Elementy są kompletnie niewyczuwalne, a jednocześnie dbają o odpowiednie podparcie kręgosłupa i stabilizację całego ciała. Materace sprężynowe Strzegom to dobra opcja dla par o dużej różnicy wagowej. Dzięki elastyczności punktowej uginają się tylko w miejscach, w których położony jest ciężar.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Strzegom

Jesteś w trakcie rehabilitacji, albo cierpisz na schorzenie kręgosłupa? Sprawdź materace ortopedyczne Strzegom. To modele, które kompleksowo zadbają o zdrowie całego Twojego ciała. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom pozwolą Ci na szybszy powrót do pełni sił. Produkty są niesamowicie elastyczne i posiadają właściwości prozdrowotne. Szczególnie spodobają się osobom cierpiącym na różnego rodzaju bóle, a także tym w podeszłym wieku. Materace ortopedyczne Strzegom zapobiegają powstawaniu wad postawy i pozwalają na całkowitą regenerację organizmu podczas nocnego wypoczynku. Popraw swoje zdrowie i zmień jakość snu wybierając właśnie te produkty.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Strzegom

Jeśli zdrowie to dla Ciebie podstawa, a sen uważasz za niesamowicie istotną część Twojego życia sprawdź poduszki do spania Strzegom. Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które sprawiają, że Twój wypoczynek staje się komfortowy. Znajdziesz zarówno modele puchowe, jak i innowacyjne modele piankowe, wykonane z niesamowicie elastycznej pianki. Poduszki Strzegom gwarantują perfekcyjne podparcie dla Twojej głowy, karku i szyi. Jeśli męczą Cię nawracające bóle tych okolic - właśnie znalazłeś rozwiązanie. To także opcja idealna dla alergików i osób szczególnie ceniących sobie higienę snu. Są one bowiem wyposażone w pokrowce, które możesz regularnie prać. Spraw, że nawracające bóle odejdą w zapomnienie, a Ty w końcu odpowiednio się wyśpisz i sprawdź naszą ofertę!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej