Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wrocław

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wrocław - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wrocław

materace Wrocław Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest, aby dostosować materac do naszych indywidualnych potrzeb. W końcu bardzo dużą część życia, człowiek spędza właśnie w łóżku, a nocna regeneracja ma bezpośrednie przełożenie na jego funkcjonowanie w ciągu całego dnia. Dlatego też materace Wrocław oferują wyłącznie modele najwyższej jakości, które wyszły z fabryk najlepszych producentów, którzy mogą pochwalić się długoletnim doświadczeniem. Materace Wrocław to szeroka gama najwyższej jakości produktów. Dostępne są między innymi modele kieszeniowe, które stanowią nowoczesną alternatywę dla produktów sprężynowych czy też piankowe z zaawansowanym technologicznie wypełnieniem. Co ważne, materace Wrocław swojej ofercie mają również modele dla niemowląt, z których korzystać mogą dzieci już od pierwszych dni życia! Dodajmy, że materace Wrocław to również profesjonalny personel, który w razie potrzeby doradzi, na co zwracać uwagę, kiedy szukamy modelu, który spełniać będzie wszystkie nasze potrzeby! Dlatego właśnie nie ma co zwlekać, tylko czas poszukać produktu stworzonego wręcz na miarę!

Materace piankowe Wrocław

Zaawansowane technologicznie produkty to właśnie materace piankowe Wrocław. Dzięki temu, że nad ich wypełnieniem cały czas trwają prace możemy cieszyć się najwyższym komfortem, przyjemnym otulonym całego ciała, a także jego prawidłowym podparciem. Dodatkowo na ogół polecane są one dla alergików, ze względu na strukturę wkładu, która gwarantuje świetną wentylację. Materace piankowe Wrocław to naprawdę szeroki wybór wyrobów, spośród których każdy znajdzie idealnie dopasowany do jego indywidualnych potrzeb, stanu zdrowia czy też różnych uwarunkowań.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Wrocław

Nowoczesne modele sprężynowe? Właśnie takie oferują nam materace sprężynowe Wrocław. Prym w tym przypadku wiodą produkty, w których każdą sprężynę umieszcza się w osobnej kieszeni. Sprawia to, że elementy wypełnienia nie dotykają się bezpośrednio ze sobą, a co za tym idzie w sposób bardziej indywidualny reagują one na wywierany nacisk, dostosowują się do kształtu ciała, a także są bardzo trwałe. Sprawia to, że materace sprężynowe Wrocław idealnie sprawdzą się w naszych łóżkach, gdzie służyć będą przez naprawdę długi czas!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Wrocław

Wbrew temu, co nazwa może sugerować, materace ortopedyczne Wrocław to nie modele, które polecane są dla osób, które muszą zmagać się z różnego rodzaju problemami z kręgosłupem czy układem kostnym: jak schorzenia czy wady postawy. Jest to świetna opcja dla każdego, któr chce zatroszczyć się o swoje zdrowie gwarantując sobie nieprzerwany sen. Materace ortopedyczne Wrocław są jednocześnie bardzo wygodne - trzeba podkreślić, że tworzone są one z wyłącznie starannie wyselekcjonowanych materiałów z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Wrocław

Dlaczego właśnie poduszki do spania Wrocław są rozwiązaniem, które wspaniale sprawdzi się w niemal każdym łóżku? Przekonaj się sam lub sama. Są to starannie opracowane modele, które na pewno będą odpowiednio podpierać odcinek szyjny naszego kręgosłupa oraz głowę, dzięki czemu nie będziemy musieli chociażby obawiać się doskwierających dolegliwości bólowych. Jednocześnie poduszki Wrocław są po prostu wygodne, dlatego na pewno będziemy mogli cieszyć się wypoczynkiem na najwyższy poziomem i prawdziwym relaksem zaraz po położeniu się do łóżka.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Wrocław lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: