Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bystrzyca Kłodzka

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bystrzyca Kłodzka - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bystrzyca Kłodzka

Materace Bystrzyca Kłodzka to wysokiej jakości produkty od renomowanych producentów, które nie tylko zapewnią zdrowy i komfortowy sen, ale także będą służyć przez wiele lat bez obaw o utratę pierwotnych właściwości. Dzięki mnogości dostępnych modeli, jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdzając, jakie oferuje materace Bystrzyca Kłodzka, można zauważyć, że dostępnych jest naprawdę wiele produktów o najróżniejszych właściwościach. Niestety przekonanie, że podczas zakupu powinniśmy się kierować wyłącznie ceną lub opinią znajomych jest błędne. Warto pamiętać, że źle dobrane podłoże do spania może mieć wiele poważnych dla zdrowia konsekwencji, jak chociażby problemy z zasypianiem prowadzące do bezsenności, obniżone zdolności poznawcze, zaburzenia pamięci czy opóźniony czas reakcji. W dłuższej perspektywie czasu mogą pojawić się problemy z układem krążenia, wady postawy czy częste migreny. Aby temu zapobiec, należy przed zakupem wykonać dokładny research umożliwiający porównanie parametrów wszystkich dostępnych modeli. Materace Bystrzyca Kłodzka dostępne są w różnych rozmiarach, stopniach twardości czy rodzajach zastosowanego wypełnienia. Każdy z tych parametrów powinien być dokładnie dobrany przede wszystkim do naszej wagi oraz budowy ciała. Oczywiście kluczową rolę odgrywają tutaj indywidualne preferencje oraz poziom odczuwalnej wygody po położeniu się na wybrany produkt.

Materace piankowe Bystrzyca Kłodzka

Szukasz trwałego podłoża do spania, które mimo intensywnej eksploatacji będzie odporne na powstawanie odkształceń powierzchni? W takim razie koniecznie zwróć swoją uwagę na materace piankowe Bystrzyca Kłodzka! Modele tego typu posiadają wiele dobroczynnych właściwości, jak chociażby doskonałe dopasowanie się do naturalnych krzywizn wszystkich partii ciała, dzięki czemu możliwa jest efektywna regeneracja wszystkich mięśni i stawów, a także odciążenie kręgosłupa. Co więcej, materace piankowe Bystrzyca Kłodzka wyróżniają się także otwartokomórkową strukturą, przekładającą się bezpośrednio na optymalną wentylację wewnątrz wkładu, ułatwiającą odprowadzanie wilgoci nagromadzonej w trakcie wypoczynku.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Bystrzyca Kłodzka

Jakie właściwości posiadają materace sprężynowe Bystrzyca Kłodzka? Wyróżniają się przede wszystkim wysokim poziomem sprężystości, a także doskonałą elastycznością punktową, wynikającą z zastosowania innowacyjnych sprężyn kieszeniowych. Oznacza to, że powierzchnia tego typu modeli ugina się jedynie w miejscu nacisku, nie przenosząc drgań powstałych w trakcie zmiany pozycji. Wpływa to przede wszystkim na doskonałe dopasowanie się do sylwetki użytkownika, pozwalając na skuteczne zniwelowanie dolegliwości bólowych, wynikających z różnego rodzaju schorzeń kręgosłupa. Warto również wspomnieć, że materace sprężynowe Bystrzyca Kłodzka będą także dobrym wyborem dla osób śpiących we dwójkę czy też sportowców.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Bystrzyca Kłodzka

Osoby prowadzące aktywny tryb życia, spędzające dużo czasu przed komputerem czy cierpiące na różnego rodzaju schorzenia kręgosłupa czy wady postawy, potrzebują najwyższej jakości podłoża do snu. W związku z tym warto zwrócić na innowacyjne materace ortopedyczne Bystrzyca Kłodzka, posiadające wiele dobroczynnych dla zdrowia właściwości. Ich wyjątkowa budowa umożliwia nie tylko efektywną regenerację całego organizmu, ale także zniwelowanie dolegliwości bólowych. Dodatkowo, materace ortopedyczne Bystrzyca Kłodzka posiadają również właściwości przeciwodleżynowe, dzięki czemu będą dobrym wyborem także dla osób schorowanych.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Bystrzyca Kłodzka

Zdarza Ci się często wstawać ze sztywny lub bolącym karkiem? Przyczyną może być źle dobrane podparcie pod głowę i szyję, dlatego już dziś sprawdź, jakie oferuje poduszki do spania Bystrzyca Kłodzka! Dostępne w tamtejszych sklepach modele wyróżniają się wieloma innowacyjnymi właściwościami, umożliwiającymi utrzymanie szyjnego odcinka kręgosłupa przez całą noc, dzięki czemu możliwe jest rozluźnienie mięśni czy zniwelowanie dolegliwości bólowych. Decydując się na zakup poduszki do spania Bystrzyca Kłodzka, dobrze jest zwrócić uwagę przede wszystkim na jej kształt, twardość, wysokość, a także rodzaj zastosowanego we wnętrzu wypełnienia.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Bystrzyca Kłodzka lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: