Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lubin

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lubin - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lubin

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że rynek materacowy przeżywa swój złoty czas. W sklepach (zarówno stacjonarnych, jak i internetowych) pojawia się coraz więcej produktów, które powstają w oparciu o najnowsze technologie. W obliczu tak szerokiego asortymentu wiele osób nie wie, na co się zdecydować. Z pomocą przychodzą więc materace Lubin - produkty starannie wyselekcjonowane, które były projektowane przez ekspertów i produkowane pod ich czujnym okiem. Materace Lubin to podłoża do snu najwyższej jakości i o ponadprzeciętnej trwałości. Wymienione parametry są pewne bez względu na model, który wybierzesz - są tożsame zarówno dla podłoży piankowych i sprężynowych, jak i ortopedycznych. Aby podłoże do snu było możliwie jak najwygodniejsze, szalenie istotne jest to, by dobrze dobrać ich cechy do swoich osobistych potrzeb i preferencji. Bardzo ważna jest twardość, która warunkuje poziom odczuwanej wygody, a także długość i szerokość. Sklep materace Lubin to jednak nie tylko wysokiej jakości podłoża do snu - w ofercie znajdują się również ergonomiczne i antyalergiczne poduszki, kołdry na różne pory roku, a także stelaże, które podwyższają komfort snu użytkownika.

Materace piankowe Lubin

Podłoża zbudowane z pianek bardzo szybko zdobyły uznanie wśród miłośników zdrowego i efektywnego snu. Dlaczego? Ponieważ są zaskakująco trwałe, niesamowicie wygodne i przystępne cenowo. Jeśli więc szukasz dobrych jakościowo produktów tego typu, zapoznaj się z tym, jakie oferuje materace piankowe Lubin. Ich lekkość, antyalergiczność i umiejętność dopasowywania się do kształtu ciała zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. Materace piankowe Lubin to wspaniały wybór dla użytkowników w każdym wieku i o zróżnicowanych preferencjach.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Lubin

Na pytanie o to, jakie podłoża do snu są najbardziej tradycyjne, niemal każdy odpowie, że sprężynowe. Odpowiedź ta jest poprawna, natomiast warto mieć na uwadze, że te produkty przeszły w minionych latach wiele modyfikacji. Materace sprężynowe Lubin są więc zbudowane nie na bazie sprężyn bonellowych, a kieszeniowych i multipocket. Ich indywidualne rozmieszczenie w materiałowych kieszonkach sprawia, że są niesamowicie elastyczne punktowo. Materace sprężynowe Lubin są idealnym rozwiązaniem dla par, seniorów, sportowców i osób wymagających.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Lubin

Sprawdź, jakie oferuje materace ortopedyczne Lubin - produkty te mogą bowiem zapobiegać powstawaniu i pogłębianiu się schorzeń kręgosłupa. Ich budowa sprawia, że mięśnie i stawy szybciej się regenerują, dolegliwości bólowe ustępują, a umysł jest w stanie z powodzeniem sortować przetworzone wcześniej informacje. Materace ortopedyczne Lubin są bowiem podzielone na kilka stref twardości, a jakość komponentów, z których są wykonane spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Właściwości prozdrowotne wyrobów zostały potwierdzone na drodze licznych testów i badań przeprowadzonych przez ekspertów - można mieć więc pewność, że są to produkty idealne nie tylko dla osób obłożnie chorych, ale również dla seniorów, czy też sportowców.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Lubin

Poduszki do spania Lubin powstały po to, by zminimalizować uporczywy ból karku i szyi, którego doświadcza tak wielu z nas. Jak się okazuje, przyczyną takich nieprzyjemnych objawów może być nie tylko źle dobrany materac, ale i poduszka. Kluczem do zdrowego i komfortowego snu jest dobranie tych dwóch elementów w taki sposób, by dobrze ze sobą współgrały i zapewniały wygodę. Jeśli Ci na niej zależy, sprawdź, jakie poduszki Lubin masz do wyboru - gwarantujemy, że są to produkty na lata wykonane z komponentów najlepszej jakości.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Lubin lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: