Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Syców

Materace, poduszki, kołdry, pościel Syców - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Syców

Szukasz nowego podłoża do spania do swojej sypialni, które będzie zapewniać zdrowy i spokojny wypoczynek każdej nocy? W takim razie koniecznie sprawdź, jakie oferuje materace Syców!

Obecnie na rynku dostępnych jest naprawdę wiele modeli, które różnią się od siebie nie tylko wymiarami czy ceną, ale także rodzajem zastosowanego wypełnienia, z którego wynikają indywidualne właściwości produktu. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie dopasować podłoże jak najdokładniej do swoich indywidualnych preferencji, by nie tylko odczuwać najwyższy komfort snu, ale także mieć szansę na odpowiednią regenerację całego organizmu. Materace Syców w swojej ofercie posiadają modele piankowe, sprężynowe czy hybrydowe. Często można spotkać także produkty ortopedyczne o statusie wyrobu medycznego, które w szczególności sprawdzą się wśród osób schorowanych czy użytkowników będących w trakcie rehabilitacji lub fizjoterapii.

Wiedząc zatem, jakie oferuje materace Syców, warto skupić się na dodatkach, które dodatkowo podniosą poziom wygody w trakcie wypoczynku. Mowa tutaj oczywiście o wysokiej jakości artykułach sypialnianych, takich jak poduszki, otulające kołdry czy przyjemne w dotyku prześcieradła.

Materace piankowe Syców

Materace piankowe Syców to modele, które zasługują na szczególną uwagę. Cenione są przede wszystkim za swoją uniwersalność, ponieważ sprawdzą się w sypialniach nawet najmłodszych użytkowników. Co je wyróżnia spośród innych produktów dostępnych na rynku? Materace piankowe Syców charakteryzują się przede wszystkim wysokim poziomem elastyczności i sprężystości, przez co powierzchnia jest w stanie idealnie dopasować się do naturalnych krzywizn użytkownika. Daje nam to gwarancję nie tylko komfortowego wypoczynku, ale także pozwala na efektywną regenerację mięśni i stawów, niwelując tym samym dolegliwości bólowe.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Syców

Szukasz podłoża wyróżniającego się niebywałą elastycznością punktową, dzięki czemu powierzchnia ugina się wyłącznie jedynie w miejscu nacisku? W takim razie koniecznie sprawdź, jakie oferuje materace sprężynowe Syców! Są to nowoczesne produkty, w których wnętrzu stosuje się zazwyczaj wkład na bazie sprężyn kieszeniowych lub multipocket. Taki rodzaj komponentu zdecydowanie wpływa na poziom sprężystości powierzchni, dając użytkownikowi doskonałe dopasowanie się do naturalnych krzywizn sylwetki. Materace sprężynowe Syców to idealna opcja przede wszystkim dla par, ponieważ nawet przy dużej różnicy w wadze ruchy partnera są praktycznie nieodczuwalne, co pozwoli zapobiec nocnym pobudkom.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Syców

Materace ortopedyczne Syców zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wyjątkowe właściwości tego typu produktów mają dobroczynny wpływ na cały organizm, ułatwiając skuteczną regenerację wszystkich mięśni i stawów. Ich powierzchnia zazwyczaj jest podzielona na 7 stref wyróżniających się zróżnicowaną twardością, by jak zapewniać jak najlepsze podparcie dla każdej partii ciała. Materace ortopedyczne Syców to doskonały wybór dla wszystkich, którzy potrzebują solidnego wsparcia po kontuzji lub na co dzień borykają się z różnego rodzaju dolegliwościami ze strony kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Syców

Wysokiej jakości akcesoria sypialniane to klucz do zdrowego i spokojnego wypoczynku każdej nocy. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim poduszki do spania Syców - warto jednak przed zakupem zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów. Mowa tutaj przede wszystkim o rozmiarze wybranego modelu, jego wysokości czy rodzaju zastosowanego wewnątrz wypełnienia, który ma kluczowy wpływ na poziom odczuwanego komfortu. Sprawdzając, jakie oferuje poduszki Syców, można znaleźć produkty na bazie pierza, puchu, włókna silikonowego czy też pianki - wybór zależy jedynie od naszych indywidualnych potrzeb!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Syców lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: