Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Trzebnica

Materace, poduszki, kołdry, pościel Trzebnica - Dolnośląskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Trzebnica

We współczesnym świecie mamy coraz większą świadomość tego, jak ważną rolę w naszym życiu pełni zdrowy wypoczynek. Zatem nic dziwnego, że wieczorem unikamy substancji pobudzających organizm czy ciężkostrawnej kolacji. Jednak najlepszą formą dbania o efektywny sen są odpowiednie materace Trzebnica. Dlaczego? Tego typu produkty zostały stworzone specjalnie w celu zapewnienia nam wysokiej jakości snu. Z uwagi na to, ich budowa oraz wypełnienie w znacznym stopniu różni się od np. sofy z funkcją spania. Dzięki temu, materace Trzebnica są w stanie w prawidłowy sposób wspierać kręgosłup oraz stabilizować sylwetkę użytkownika. Gwarantuje to regenerację całego ciała, dzięki czemu rano budzimy się wypoczęci, pełni energii i w dobrym humorze. Materace Trzebnica podzielić można na kilka modeli, a każdy z nich różni się właściwościami. Dlatego, decydując się na tego typu produkty, warto w pierwszej kolejności zastanowić się, jakie są nasze osobiste potrzeby, preferencje oraz czynniki, takie jak waga, wiek czy stan zdrowia. Tylko wówczas będziemy w stanie odpowiednio je do siebie dopasować.

Materace piankowe Trzebnica

Coraz większą popularnością cieszą się materace piankowe Trzebnica. Są to produkty, które w znacznym stopniu wyróżnia rodzaj zastosowanego wypełnienia. Mowa tutaj o piance, która dzieli się na kilka rodzajów, w tym piankę termoelastyczną, wysokoelastyczną czy lateksową. Każda z nich odznacza się innymi właściwościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować je do swoich potrzeb oraz preferencji. Co więcej, materace piankowe Trzebnica wyróżniają się wyjątkową miękkością i przyjemnym wrażeniem otulenia! Dlatego już dziś sprawdźmy, jakie modele są dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Trzebnica

Materace sprężynowe Trzebnica to produkty, które znane nam są już od wielu lat. Wszystko z uwagi na wypełnienie, które składa się ze sprężyn. Jednak wraz z rozwojem technologii uległy one znacznej zmianie, dzięki czemu już dziś w większości modeli znaleźć można nowoczesne sprężyny kieszeniowe. Co je wyróżnia? Przede wszystkim wysoka trwałość oraz fakt, że każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce materiałowej. W ten sposób mogą reagować indywidualnie pod wpływem nacisku ciała użytkownika. Co więcej, materace sprężynowe Trzebnica gwarantują wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Trzebnica

Coraz więcej osób zastanawia się, jak dbać o kręgosłup przez całą dobę, czyli zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Idealnie sprawdzą się tutaj materace ortopedyczne Trzebnica, które odpowiadają za najlepsze wsparcie pleców w czasie snu poprzez dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Dzięki temu gwarantują nam redukcję dolegliwości bólowych związanych ze schorzeniami kręgosłupa, a także minimalizują ryzyko ich wystąpienia lub pogłębienia się. Co więcej, materace ortopedyczne Trzebnica zapewniają antyalergiczne i higieniczne środowisko do wypoczywania.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Trzebnica

Poduszki do spania Trzebnica to obowiązkowe wyposażenie każdego łóżka! Ich obecność w znaczny sposób wpływa na jakość i efektywność naszego wypoczynku, gdyż gwarantują najlepsze wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym. Jednak, jak odpowiednio dopasować je do osobistych potrzeb i preferencji? Przede wszystkim, wybierając poduszki Trzebnica, postawmy na produkty o właściwej wysokości, wielkości i twardości. Warto również pod uwagę wziąć rodzaj wypełnienia, gdyż na rynku wyróżnić można modele naturalne, syntetyczne i piankowe.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Trzebnica lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Dolnośląskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: